Oto ile do tej pory zarobił Squid Game

Oto ile do tej pory zarobił Squid Game

O Squid Game mówi się niemal wszędzie od kilku tygodni. Nic więc dziwnego, że serial zaliczył najlepszy debiut w historii Netflixa. Taka popularność wiąże się z niemałymi zarobkami, które wielokrotnie przebijają budżet serialu. Jesteście ciekawi jaki wynik wykręciło już dzieło Gwang Dong-Hyuka?


Portal Variety informuje, że koreański serial zarobił dla Netflixa już blisko 900 milionów dolarów! Dla porównania, budżet całego serialu wyniósł nieco ponad 21 milionów dolarów. Możemy zatem stwierdzić, że Squid Game zwrócił się już... 40-krotnie i to w niedługim czasie od premiery.Tak dobry odbiór pierwszego sezonu serialu oznacza, że jego kontynuacji zapewne doczekamy się szybciej niż później i to mimo zapewnień reżysera, że ten potrzebuje pewnej przerwy od nagrań. Netflix już oferuje wielkie wsparcie finansowe oraz produkcyjne, które zapewne rośnie z każdym kolejnym milionem, jakie zarobił już Squid Game. W tej chwili nie wiemy jednak, kiedy możemy spodziewać się kontynuacji koreańskiej produkcji. Czekacie na 2. sezon Squid Game?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.