Ostatni odcinek Tech Week

Ostatni odcinek Tech Week

Na pewno większość fanów nowych technologii zna Kube Klawitera i materiały przedstawiające jego niezależną opinię na temat nowych technologii. Seria w której mogliśmy się dowiedzieć o aktualnych ciekawostkach ze świata technicznych nowinek pojawiających się w ciągu ostatniego tygodnia, czyli krótko mówiąc Tech Week, dobiegła końca.


Tak, tak, Tech Week miał już swoją piątą edycję i to nie jest prawdziwy koniec serii. Kuba postanowił, że kolejny materiał tego rodzaju pojawi się dopiero za rok! Suchy żart, powtarzany co roku gdy zbliża się grudzień. Oczywiście za rok oznacza po prostu, że na nowy odcinek Technicznego tygodnia musimy poczekać do stycznia 2017 roku, bo właśnie wtedy seria zostanie wznowiona i oznaczona numerkiem sześć.

Kuba mówi, że ma już koncepcję na nową odsłonę serii, ale tak naprawdę niewiele się zmieni. Bardzo jesteśmy ciekawi co takiego wpadło do głowy Jakuba i czym będzie chciał nas wszystkich zaskoczyć w nadchodzącym roku. Jednak nie martwcie się tym ostatnim odcinkiem. Przegląd tygodnia w technologii doczekał się końca, ale nie zostaniemy bez materiałów do oglądania. Na koniec roku pojawi się oczywiście Tech Year, w którym zobaczymy całoroczny przegląd najlepszych materiałów Klawitera i na pewno będzie warto zobaczyć w jednym zestawieniu w jakim kierunku poszła technologia w tym roku.

Poza tym przed 6 grudnia, a prawdopodobnie jeszcze w listopadzie pojawi się świąteczny poradnik prezentowy. W tym wypadku wstrzymajcie się jeszcze z kupnem świątecznych prezentów i sprawdźcie co tak naprawdę opłaca się kupić, by upominek nie był wyrzuceniem pieniędzy w błoto. I jeszcze jedno. Kuba na bieżąco nagrywa serię Co lepsze, która pojawi się jeszcze w tym roku. Nie ma co narzekać na brak Tech Weeka, bo nie zostaniemy bez filmów.Teraz pozostało tylko czekać na nowe filmy produkcji Kuby Klawitera! W międzyczasie możecie oglądać również na player.pl program YouTubera - Nowy Gadżet.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl