Organizacja PRIDE z dwoma nowymi składami!

Organizacja PRIDE z dwoma nowymi składami!

Dzisiaj zakończyły się poszukiwania zawodników do kolejnego zespołu tworzonego przez organizację PRIDE! Przez cały weekend najlepsi gracze walczyli ze sobą o miejsca w akademii oraz w zespole talentów. Dwa nowe składy od teraz walczyć bedą w barwach PRIDE. 


Przygotowania do tego momentu trwały cały rok, ale finalnie udało się doprowadzić cały projekt do końca. Właśnie dzisiaj na stadionie Legii Warszawa została wyłoniona szczęśliwa 10-tka, która od teraz reprezentować będzie organizacje PRIDE!Znamy już oficjalne składy obydwu drużyn, które prezentują się następująco. W Akademii PRIDE znaleźli się  Adrian "Zorineq" Kołodziejski, Grzegorz ''grzes1x" Bianga, Kamil "PacHi" Pachucki, Łukasz "splawik" Jahns oraz Hubert "Raves" Muszyński. Oprócz Akademii powstał także drugi zespół, do którego dołączyły młode talent znalezione podczas kwalifikacji. W drużynie talentów zagrają Mikołaj "Miki Z Afryki" Szemraj, Kamil "SprinT" Gielo, Adrian "Sayn" Łączyński, Bartłomiej "BGG" Gawlas i Bartek "ememm" Domagała. Czy nowe gwiazdy będą prezentować się lepiej od stałego składu PRIDE, który w tym roku osiągał bardzo dobre wyniki? 

PRIDE nie jest pierwszą organizacją, która szuka młodych talentów i pomaga im się rozwijać. Wcześniej swoje Akademie zakładali między innymi twórcy organizacji INETKOX, a niedawno na podobny pomysł wpadł także Izak, który jakiś czas temu prowadził rekrutacje do swojego projektu, czyli do Akademii Izako Boars.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.