Orange Video Fest już w sobotę!

Orange Video Fest już w sobotę!

Dokładnie 18 czerwca rusza III edycja jednej z większych imprez z YouTuberami i Gamerami w Polsce. Będziemy mieli okazję spotkać tam twórców, którzy współpracują z siecią partnerską LifeTube i nie tylko. Całe wydarzenie odbywać się będzie w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska w Warszawie.


Orange Video Fest by LifeTube od dwóch lat zbiera ogromną rzeszę fanów youtubowego świata i zapewnia im wyjątkowe atrakcje. Będą to m.in. koncerty, pokazy iluzji, quizy, a także konkursy z pokaźną pulą nagród do wygrania. Kogo będzie można tam spotkać? Otóż widzowie powinni czuć się nasyceni, ponieważ swoją obecnością zaszczycą ich Cyber Marian, Magia Y, Poszukiwacz, Rembol, SerafinTV, Stuu i wielu innych znanych twórców. Jest to jedna z lepszych okazji, by zdobyć autograf swojego idola, pobawić się w strefie gameingu lub wysłuchać ciekawych prezentacji. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie!
mapa wydarzenia Tak prezentuje się to wszystko na mapie!

Jeżeli perspektywa spotkania polskich YouTuberów jeszcze was nie przekonuje, to mamy dla was coś więcej. Na imprezie pojawią się także twórcy zagraniczni, z którymi będziecie mogli porozmawiać lub zrobić sobie zdjęcie. Parę osób wciąż jest dla nas niespodzianką, więc kto wie, jakie jeszcze twarze będziemy mieli okazję ujrzeć. Czekamy z niecierpliwością!
Wszystkie informacje podane są na stronie eventu, i na fanpage'u III edycji Orange Video Fest by LifeTube na facebooku.


Macie w planach wybranie się na ten event? Co powiedzielibyście na konkurs, w których do wygrania byłyby bilety na Orange Video Fest by LifeTube?  Piszcie w komentarzach! :)


Joanna Kowalska


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.