Orange Video Fest!

Orange Video Fest!

Orange Video Fest – owoc współpracy firmy Orange z LifeTube, jest jest jedyną tego typu imprezą, na której można spotkać aż 50 youtuberów. Organizatorzy zaprosili także 3 twórców z USA, którzy mają ponad milion subskrypcji.


Cała impreza odbędzie się w Warszawie, 6 grudnia bieżącego rokuO 9 rano wszystko startuje, a zabawa trwa do wieczora i kończy się koncertem, którego start przewidziany jest na godzinę 20:00.  Cała impreza została tak zaplanowana, żeby  zaciekawić fanów oraz osoby, które chcą się dowiedzieć czegoś o YouTube.  W tym samym czasie, na hali głównej będzie można poznać ulubionych youtuberów, a na sali konferencyjnej, będzie trwała konferencja branżowa.


Na Video Fest nie zabraknie również strefy dla graczy, którą zarządzać będzie Rock. Znajdziemy również różne stosika wystawowe, lecz organizatorzy jeszcze nie zdradzają szczegółów.


ytberzy


Na pewno warto pojawić się na tej imprezie gdyż jest to najprawdopodobniej już ostatnia taka sposobność w tym roku, żeby zdobyć autografy i zrobić selfie z tak wielką ilością znanych osób. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla was konkurs, w którym można wygrać bilety na festiwal. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


My również pojawimy się na tym wydarzeniu. Jeśli chcecie otrzymać vlepę  Aktualności Polskiego Youtuba, to koniecznie do nas podchodźcie! Na pewno poznacie nas po specjalnych koszulkach.


Zapraszamy na oficjalne strony od Orange video fest:
avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu