Opuszczone miasto w Minecraft podbiło serca graczy

Opuszczone miasto w Minecraft podbiło serca graczy

Co jakiś czas mamy okazję podziwiać nowe i wielkie projekty stworzone w Minecraft, które aktualnie podbijają serca graczy na całym świecie. W ostatnim czasie popularność zdobył nowy projekt, który przedstawia opuszczone miasto.


W ostatnim czasie informowaliśmy was o interesującym projekcie gracza Minecraft, który stworzył blokowisko rodem z PRL-u. Klimatycznych map jest jednak więcej, a w ostatnich dniach sporą popularność zdobywa ta, która przedstawia opuszczone miasto.

Autorem dzieła jest użytkownik Viator, który stworzył miasto zaskakujące swoim klimatem. Na mapie znajdziemy liczne zarośnięte wieżowce, czy zatopione miejscówki, które tworzą wielkie opuszczone miasto. Mapa jest oczywiście dostępna do pobrania za darmo, a jeszcze większe wrażenie robi z użyciem OptiFine'a wraz z nakładką Nostalgia Shader 3.0Viator mapą podzielił się na Reddicie, na którym zdobyła ona ponad 36 tysięcy głosów. Komentarze pod wpisem mówią same za siebie - gracze są zachwyceni projektem opuszczonego miasta.

Źródło: Instalki 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.