Druga operacja zaćmy Wiesława Wszywki zakończona sukcesem!

Druga operacja zaćmy Wiesława Wszywki zakończona sukcesem!

Wiesław Wszywka ma już za sobą wiele operacji. Wśród nich możemy wyróżnić operację biodra bądź lewego oka. Nie tak dawno miejsce miał prawdopodobnie ostatni zabieg, który również zakończył się sukcesem.
Nie tak dawno pisaliśmy o sukcesie widzów Wiesława, którzy uzbierali prawie pięciokrotność wyznaczonego celu. Pieniądze ufundowały operację zaćmy na lewym oku. Pozostała kwota została przeznaczona na kolejny zabieg. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule, do którego link znajdziecie tutaj.Pewien czas temu we wrocławskiej klinice okulistycznej została przeprowadzona kolejna operacja pozbycia się zaćmy, tym razem na drugim oku. Jak podkreśla Wiesław Wszywka przed zabiegiem nie stresował się i z uśmiechem na twarzy wszedł na blok operacyjny. Kilka dni po skończonym zabiegu zauważył ogromną różnicę. Na pytanie jak widzi na to oko, odpowiedział:
"Tylko takie cienie widziałem... a teraz tą kamerę widzę, Ciebie widzę..."

Materiał sprzed jak i po operacji możecie obejrzeć poniżej. W ramach odskoczni od zabiegu na końcu filmu znalazł się także fragment z wizyty Wiesława na Dniu Kobiet, gdzie udzielił wywiadu, a także wysłuchał piosenki jemu dedykowanej.Miejmy nadzieję, że będzie to już ostatnia operacja Wiesława Wszywki. Życzymy dużo zdrowia.

QUIZ o charytatywnych akcjach YouTuberów! Pierwsze pytanie znajdziesz poniżej:Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.