Zmiany na kanale Omatkoicorko?

Zmiany na kanale Omatkoicorko?

W ostatnich czasach pod filmami Pauliny i jej mamy pojawiało się mnóstwo komentarzy, które mówiły o tym, że ich kanał się zmienił – brakuje w nim challenges, jest za to sporo modowych i urodowych elementów, których na nim wcześniej nie było. YouTuberki postawiły odnieść się do tych komentarzy – jesteście ciekawi, jakie jest ich stanowisko?
Choć myślą przewodnią kanału Omatkoicorko jest bez wątpienia pokazanie relacji pomiędzy matką i córką, na kanale YouTuberek można było zawsze zobaczyć najróżniejsze treści – od vlogów przez najróżniejsze testy aż po krążące po YouTube challenges. No właśnie, challenges – okazuje się, że to właśnie one stanowiły element, który najbardziej trafiał do widzów. W ostatnich czasach kanał YouTuberek się nieco zmienił i wpada na niego coraz mniej challenges – przynajmniej tak wynika z komentarzy widzów pod filmami Pauliny i jej mamy. YouTuberki, a w zasadzie pani Kasia, postanowiły odpowiedzieć na te pytania i wyjaśnić widzom, skąd taka zmiana w tematyce kanału.
Pani Kasia zwróciła uwagę na to, że kanał na YouTube nie jest sztywną, zastaną formą, lecz jest plastyczny i cały czas rozwija się wraz ze swoim właścicielem. W przypadku kanału Omatkoicorko ten rozwój jest szczególnie widoczny, ponieważ przedstawia on rozwój osoby, Pauliny, która była jeszcze nastolatką, gdy zaczynała swoją przygodę z YouTube – dziś z kolei jest ona już młodą kobietą, którą interesują zupełnie inne rzeczy niż jeszcze kilka lat temu. Challenges, które kiedyś sprawiały jej ogromną frajdę, muszą więc teraz ustąpić miejsca nowym zainteresowaniom YouTuberki – modzie, makijażowi i innym typowo „dziewczyńskim rzeczom”.

YouTuberki nie zamierzają jednak zupełnie kończyć z challenges – tego typu filmy będą się wciąż pojawiać na ich kanale, jednak z nieco mniejszą częstotliwością. Na ich miejscu pojawią się z kolei nowe treści, które – według nich – będą równie interesujące, a jednocześnie bliższe dzisiejszej Paulinie. W ten sposób główna idea kanału pozostanie nienaruszona – będzie on wciąż przedstawiać codzienne relacje matki i córki.

Wypowiedź pani Kasi na temat zmian na kanale Omatkoicorko możecie zobaczyć tutaj:Czy podoba Wam się tematyka, którą zajmuje się obecnie kanał Omatkoicorko? Co sądzicie o wypowiedzi YouTuberek? Dajcie nam znać!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl