Ola Żuraw znów w świetle fleszy – sesja Disney Style na zamku w Lubiążu

Ola Żuraw znów w świetle fleszy – sesja Disney Style na zamku w Lubiążu

Każda z nas marzyła kiedyś o tym, by zostać księżniczką i nosić przepiękne, przykuwające uwagę suknie balowe. Znana z programu Top Model YouTuberka Ola Żuraw będzie miała okazję spełnić swoje marzenie z dzieciństwa, biorąc udział w bajecznej sesji fotograficznej umiejscowionej w scenerii zabytkowego zamku w Lubiążu. Chcecie poczuć ten klimat? Jeśli jesteście jednocześnie fanami fotografii, klimatu Disneya i Oli nie może Was tam zabraknąć!


O wydarzeniu Żuraw poinformowała fanów na Instagramie: „Ilość zapytań o możliwość zrobienia mi zdjęć jest ogromna, więc wychodzę na przeciw i informuję, w ten weekend odbędą się warsztaty fotograficzne ze mną w roli głównej w powyższych wnętrzach”. Jej post spotkał się od razu z ogromnym zainteresowaniem fanów, których przekonał nie tylko udział YouTuberki, lecz również sama myśl przewodnia warsztatów. Sesja inspirowana światem Disneya to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zaciekawi wielu fotografów – nie tylko tych profesjonalnych, lecz również początkujących, którzy chcą się nauczyć czegoś ciekawego. Przy boku Oli Żuraw w rolach modelek na zamku w Lubiążu wystąpią również Anna Maria Ballentine"s oraz Karolina Cyrulik.
Ogromną rolę w całym wydarzeniu odgrywa oczywiście miejsce, które z pewnością nie zostało wybrane przypadkowo. Wybudowany w XII. wieku klasztor Cystersów stanowi perłę śląskiego baroku i jest uważany za jeden z najpiękniejszych i najcenniejszych zabytków tych czasów w Europie. Jego zdobione z przepychem wnętrza wypełnione są cennymi zabytkami i malowidłami, które przykuwają spojrzenia. Wyobraźcie sobie teraz sesję fotograficzną utrzymaną w baśniowym klimacie, która została umiejscowiona we wnętrzu tego klasztoru – to  po prostu musi się udać!

Sesję poprowadzi wrocławski fotograf Radosław Szumlański. Organizatorzy zapewniają fachową atmosferę zajęć oraz możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Do dyspozycji uczestników będzie również profesjonalny sprzęt studyjny, blendy oraz studyjne lampy błyskowe, które umożliwią wykonanie zdjęć na wysokim poziomie.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl