Okrągły jubileusz Łukasza Jakóbiaka

Okrągły jubileusz Łukasza Jakóbiaka

Seria Łukasza Jakóbiaka jest dość innowacyjnym posunięciem na polskim YouTube. Sam twórca mówił w wywiadzie, że pozwala mu to na spotkanie z gwiazdami, które w świetle szarych ludzi są niedostępne. On postanowił uświadomić ludzi, że wszystko jest możliwe, jeśli zacznie się działać.


Wizyty w kawalerce Łukasza trwają nieustannie tydzień w tydzień od blisko czterech lat. Pierwszym gościem, który pojawił się na kanale był kontrowersyjny Tomasz Jacyków, a odcinek ten obejrzało ponad 470 tysięcy ludzi.Jednakże najpopularniejszym materiałem był wywiad z Dodą Rabczewską, piosenkarką. Zdobył on ponad 2 miliony wyświetleń!Jakóbiak obchodzi w tym czasie niemały jubileusz, gdyż wczoraj ukazał się dwusetny wywiad, tym razem z Marylą Rodowicz.100 wywiadów temu, specjalną rozmowę przeprowadził z Edytą Górniak. W tym celu YouTuber udał się razem z piosenkarką do Portugalii, magicznego dla niej miejsca. Rozmowa została podzielona na trzy odcinki, a i tak każdy z nich trwa ponad 30 minut! Zobaczcie:

Gratulujemy Łukaszowi niesamowitej determinacji i wytrwałości w tym, co robi. Życzymy aby jego przyszłe materiały nadal były owocne i pełne treści, a jego dzisiejszy zapał rósł z każdym odcinkiem i nie malał chociażby na chwilę.


A Wy od kiedy śledzicie wywiady w kawalerce? Piszcie w komentarzu!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?