Ojciec Adam Szustak rozpoczął... serię z gry Uncharted 4

Ojciec Adam Szustak rozpoczął... serię z gry Uncharted 4

Na kanale Langusta na palmie pojawił się właśnie dosyć wyjątkowy materiał. Jak się okazuje, ojciec Adam Szustak postanowił spróbować swoich sił w... Uncharted 4. Niewykluczone, że duchowny nagra całą serię filmów z tejże gry.


"Nikt nie prosił, każdy potrzebował" - tak można w skrócie opisać reakcję społeczności na pierwszy gamingowy materiał od ojca Adama Szustaka. Ksiądz zdecydował się na "powrót" do cyfrowej rozrywki po kilkunastu latach!

Jak się okazuje, powodem nagrania odcinka z Uncharted 4: Kres Złodzieja jest panująca zaraza. Podczas kwarantanny ojciec Adam Szustak wpadł na pomysł, że zrobi coś, czego już dawno się nie podejmował. Wybór padł na gry wideo. Przy okazji powstał film.

Popularny dominikanin twierdzi, że być może nagra całą produkcję. Wszystko jednak zależy od reakcji społeczności na pierwszy odcinek. Widzom kanału Langusta na palmie - sądząc po komentarzach - materiał bardzo się spodobał. Nie kryją oni oczywiście swojego zaskoczenia.Oczywiście znalazła się część osób krytykująca ojca Adama za podjętą decyzję. Nie rozumieją, jak duchowny mógł zabrać się za tak "puste" zajęcie i zapowiedzieli cofnięcie subskrypcji, i zmianę zdania o księdzu. Jest  to jednak mniejszość.

Przypominamy, że kanał Langusta na palmie jest jednym z najchętniej wspieranych profili na platformie Patronite. Jesteśmy więc tym bardziej ciekawi, co sądzicie o nowym pomyśle ojca Adama Szustaka. Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.