Ogromny wyciek GTA VI został potwierdzony. Rockstar usuwa materiały

Ogromny wyciek GTA VI został potwierdzony. Rockstar usuwa materiały

Wczoraj miał miejsce gigantyczny wyciek związany z GTA VI. Do sieci trafiło ok. 90 nagrań, które prezentują wczesną wersję gry od Rockstara. Teraz wiarygodne źródła potwierdzają autentyczność materiałów, które są usuwane przez producenta gier.


Wyciek GTA VI jest prawdopodobnie największym wyciekiem w historii gier komputerowych, a z pewnością największym wyciekiem Rockstara, który dotychczas pilnował prac nad swoim wiodącym tytułem. Około 90 nagrań, które prezentują wczesną wersję gry, zostało zamieszczonych w internecie i szybko udostępnione przez setki tysięcy użytkowników z całego świata. Nagrania prezentują m.in. to, że gra faktycznie będzie osadzona w "Vice City" a w grze pojawią się dwie postaci - kobieta (Lucia) oraz mężczyzna (Jason).Nagranie prezentują surowy stan gry, co oznacza, że finalny produkt będzie wyglądał znacznie inaczej i lepiej. Pomimo tego, możemy dowiedzieć się wielu szczegółów dotyczących wyczekiwanej premiery, co z pewnością nie zadowoliło Rockstara.

O tym świadczy chociażby fakt, że Rockstar Games usuwa masowo z sieci materiały, które pochodzą z tytułowego wycieku. Co więcej, dziennikarz Bloomberga Jason Schreier, powołując się na wiarygodne źrodła z Rockstara zdradził, że przeciek jest autentyczny.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.