Ogłoszono pierwszą drużynę esportową, która zagra na Stadionie Narodowym!

Ogłoszono pierwszą drużynę esportową, która zagra na Stadionie Narodowym!

Niedawno pisaliśmy o wielkim wydarzeniu na Stadionie Narodowym w Warszawie, w którym udział wezmę YouTuberzy, odbędą się targi książki oraz turniej w Counter-Strike: Global-Offensive. Właśnie ogłoszono pierwszą drużynę epsortową, która weźmie udział w wydarzeniu.


Turniej w CS:GO odbędzie się już 19 i 20 maja w Warszawie na PGE Narodowym przy okazji imprezy Meet Point. Wydarzenie będzie miało miejsce na całej płycie stadionu, więc rozgrywany turniej może mieć niesamowity klimat i odpowiednią dramaturgię.

A o emocje zadbają największe polskie teamy e-sportowe. Organizatorzy właśnie zdradzili pierwszy z nich. Na PGE Narodowym będziemy mogli oglądać poczynania zawodników drużyny Pride.W kolejnych dniach mają zostać ogłoszone kolejne drużyny i YouTuberzy, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Jesteśmy bardzo ciekawi klimatu panującego na Stadionie Narodowym w połączeniu z turniejem w CS:GO i już nie możemy się go doczekać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.