Oto oficjalna relacja wideo z MeetUp 2019 Kraków!

Oto oficjalna relacja wideo z MeetUp 2019 Kraków!

Od MeetUp®️ 2019 Kraków minęły już niemalże dwa tygodnie. Emocje po wydarzeniu zapewne nieco opadły i teraz pozostaje jedynie wspominać minioną edycję największego spotkania twórców internetowych w Polsce. Najlepiej to uczynić z oficjalną relacją prosto od organizatorów!


Wczoraj na kanale GetHero ukazał się oficjalny "aftermovie" z MeetUp 2019 Kraków. Materiał ukazuje przede wszystkim najważniejsze momenty z wydarzenia oraz najciekawsze atrakcje, z jakich skorzystać mogły osoby biorące udział w evencie.

Nie zabrakło także ujęć prezentujących ambasadorów MeetUp®️ 2019 Kraków, czyli Friza, Rezigiusza, Wersow, Tromby, Mini Majka oraz Wujka Łukiego. Jak możemy dowiedzieć z relacji, w wydarzeniu wzięło udział ponad 20 tysięcy osób, co jest absolutnym rekordem i jedynie ukazuje skalę przedsięwzięcia.


Co więcej, GetHero poinformowało, iż tegoroczna edycja była zarówno zamknięciem pewnego etapu, jak i rozpoczęciem nowego. Słowa te są nieco enigmatyczne i pozostaje jedynie oczekiwać kolejnych projektów sieci partnerskiej tworzonych wraz z największymi polskimi "gwiazdami" internetu.

Przy okazji zapraszamy Was do przeczytania naszej relacji z MeetUp 2019 Kraków - dowiecie się z niej szczegółów na temat eventu oraz - kto wie- może odnajdziecie siebie na zdjęciach?

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.