Oficjalna prezentacja Far Cry 6. Pierwsi YouTuberzy zagrali w produkcję

Oficjalna prezentacja Far Cry 6. Pierwsi YouTuberzy zagrali w produkcję

Wczoraj (31 sierpnia) mieliśmy do czynienia z oficjalnym pokazem rozgrywki z Far Cry 6. Przy okazji dostęp do przedpremierowej wersji produkcji otrzymała część polskich twórców internetowych.


Far Cry 6 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Ubisoft jednak nieco wstrzymywał się z prezentacją gameplay'u, więc użytkownicy nie do końca wiedzieli czego się spodziewać.

Na szczęście w końcu zdecydowano się na ujawnienie pierwszego fragmentu z rozgrywki. Niewątpliwie mamy do czynienia z najładniejszą oraz największą odsłoną cyklu, której akcja osadzona zostanie na wyspie inspirowaną ziemską Kubą.Trudno jednak na ten moment stwierdzić czy Far Cry 6 będzie świetną produkcją. Wśród osób mających dostęp do jej przedpremierowej wersji pojawia się dosyć sporo zastrzeżeń dotyczących m.in. wykorzystanych mechanik. Zresztą, zerknijcie na kilka polskich przykładów u chociażby TVGry, Roja/Izaka czy Tivolta:Warto przypomnieć, iż premiera Far Cry 6 odbędzie się już 7 października. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Czekacie na Far Cry 6? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.