Odejście Karola Pieszko z Teamu X było prankiem

Odejście Karola Pieszko z Teamu X było prankiem

Kilka dni temu mieliśmy okazje informować was o "odejściu Karola Pieszko z Teamu X". Jak dowiedzieliśmy się z najnowszego filmu grupy influencerów, rezygnacja była... prankiem.


W ostatnich dniach szczególnie dużo mówi się o potencjalnych rezygnacjach poszczególnych członków Teamu X. Natsu potwierdziła w ostatnim wywiadzie dla Sylwestra Wardęgi, że zarówno ona jak i Sheo planują w przyszłym roku zrezygnować z inicjatywy. Wszystko to pokryło się z publikacją filmu, w którym o swoim odejściu z Teamu X mówi Karol Pieszko. Pozwolił to uwierzyć, że informacja jest prawdziwa.

Jak się okazało, film pt. "Odchodzę..." Karola był tylko prankiem, który według członków Teamu X zaszedł za daleko, ponieważ każdy w niego uwierzył. W najnowszym materiale influencer mówi, że udało mu się sprankować wszystkich innych YouTuberów, media, a nawet bliskich.Spora część widzów influencerów chwali żart, w który uwierzyło tak dużo osób, jednak w sieci znajdziemy także wiele krytyki wymierzonej w stronę Karola i spółki. "Mi się wydawało, że pranki powinny być śmieszne, a nie wiem jak wy, ale ja się nie zaśmiałam ani razu" - czytamy w dyskusji na Twitterze.

W związku z powyższym dementujemy wcześniej podane przez nas informacje o tym, że Karol Pieszko rzekomo odchodzi z Teamu X.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.