Od Silvera do Globala w 10 dni. Izak wraca z Gamescomu pełną parą!

Od Silvera do Globala w 10 dni. Izak wraca z Gamescomu pełną parą!

Jak niektórzy pewnie wiedzą Izak spędził ostatnie dwa dni na Gamescomie w Niemczech. Specjalnie dla widzów prowadził relację z pobytu w Kolonii na swoim Snapchacie, gdzie miło spędził czas.
Piotr zdążył już wrócić i przygotował pewien challenge oraz kilka niespodzianek dla oglądających jego kanał. Co dokładnie wymyślił i jak to zaplanował? Wszystkiego dowiecie się w tym artykule!


Izak świetnie bawił się na tegorocznych targach Gamescom, co możemy wnioskować po jego relacjach na Facebook'u i Snapchacie. Co zaskakujące, mimo krótkiego odpoczynku, twórca przemyślał już co dokładnie nagra na swoim kanale zaraz po powrocie z Niemiec.
14088519_538001529732699_1807499099032306867_n Izak gotowy do wyjazdu z Gamescomu

YouTuber już w czasie swojego powrotu do Polski zakomunikował fanom na Facebook'u o tym, jakie materiały filmowe ma w planach po dotarciu do domu. Zobaczcie sami:


0875b986ee8b4a608e2c82bd185f3f1a

Chyba najciekawszą rzeczą z tej listy jest zapowiedź challenge'a "Od Silvera do Globala", tym bardziej, że twórca zdążył już wrzucić zapowiedź video na kanał. Wyzwanie ma polegać, jak sama nazwa wskazuje na dojściu z rangi Silver do rangi Global Elite, oczywiście w grze CS:GO. Nic nie byłoby w tym niezwykłego, gdyby nie fakt, że Izak chce dokonać tego czynu w zaledwie 10 dni! Piotr zapowiedział, że od soboty 20 sierpnia, dokładnie od godziny 12.00, będzie streamował do wieczora swoje poczynania od początku do końca. I tak przez 10 dni. Czy mu się uda? Dowiemy się niedługo, ale znając doświadczenie Izaka, trudno mu nie kibicować.


b0a462710b684046a70c650387ff2e7c

W tym samym materiale, YouTuber wspomniał, że dzisiaj do godziny 19.00 jego widzowie mogą oddawać "like" pod filmem, co przyczyni się do ilości skrzynek, które otworzy w następnym odcinku. Za każdy tysiąc łapek w górę, twórca standardowo otworzy jedną skrzynkę, a dokładnie nową Gamma 2 Case. Piotr na nagraniu wykorzystał jeden klucz na przetestowanie, ale niestety nic dobrego mu nie wypadło.


Po omówieniu nadchodzących filmów, gamer postanowił sprawdzić nowe dźwięki strzału, które zostały dodane w ostatniej aktualizacji do pistoletów w grze.


Wieczorem pojawił się obiecany opening, w którym Izak otworzył... 80 skrzynek! Każda z nich po 4.20$, a do każdej z niej klucz po ok. 2.60$. To daje razem 556 dolarów (przy obecnym kursie wynosi to 2072 PLN)! Jak myślicie, czy Izakowi zwróci się ta kwota po openingu? Dowiecie się tego oglądając film poniżej:
Czekacie na challenge Izaka? Myślicie, że da radę? Piszcie w komentarzach!


W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!