O maturach na YouTube!

O maturach na YouTube!

Niestety majówkowy wypoczynek się zakończył i wszyscy muszą wrócić do codziennych obowiązków. Szczególnie maturzyści. Za nimi już matury z języka polskiego, czyli dla wielu z nich właśnie to czego najbardziej się obawiali. Cały internet żyje teraz tematem egzaminów dojrzałości więc i  na YouTube nie mogło go zabraknąć.


W ciągu ostatnich dni filmy o tematyce matur nagrali między innymi Człowiek Warga i Abstrachuje. Maciek mimo problemów zdrowotnych przygotował piętnastominutowy materiał, w którym opowiada o latach swojej edukacji, własnych przygotowaniach do matury i czasach po egzaminie dojrzałości, kiedy próbował dostać się na różne kierunki studiów, a także daje maturzystom kilka dobrych rad. Jeśli chcecie je usłyszeć zapraszamy do obejrzenia najnowszego strzału z dupska.
Abstrachuje także nagrali filmik, w którym ukazali różne spojrzenia na przygotowania do matury i to co się stanie po nich. Pokazali w nim perspektywę rodziców, znajomych i naszą własną. W tym odcinku gościnnie wystąpił również zeszłoroczny maturzysta JDabrowsky, któremu życzymy powodzenia z następnymi egzaminami. A Was zapraszamy do obejrzenia odcinka o maturach!
A Wy jesteście tegorocznymi maturzystami, czy może ten etap macie już za sobą? A może egzamin dojrzałości dopiero przed Wami? Napiszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!