Nowy zwiastun promujący Avengers Infinity War już jest!

Nowy zwiastun promujący Avengers Infinity War już jest!

Avengers Infinity War to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2018 roku. Produkcja zgromadzi miliony fanów na całym świecie, nie tylko ze względu na wątek fabularny, ale przede wszystkim obsadę. Ta liczyć będzie ponad 62 osoby, które w mniejszym, bądź większym stopniu wyróżniły się  w kinowym uniwersum Marvela.


Podczas minionego finału Super Bowl 2018 fani futbolu amerykańskiego nie mogli narzekać na nudę. Wiele osób nie przyszło tylko na finałowy mecz pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami ligi, ale również na „Half-time show” czy nowe reklamy i zwiastuny.

W tym miejscu możemy wyróżnić właśnie nowy spot promujący Avengers Infinity War. Mimo iż trwa tylko pół minuty, to fani zacierają ręce z ilości nowych scen i informacji. Możemy zobaczyć nową tarczę Kapitana Ameryki, czy nową zbroję Iron Mana. Jak wiadomo, oba rekwizyty zostały poważnie zniszczone w filmie Kapitan Ameryka Civil War. Ponadto w przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna pojawia się więcej scen ze Strażnikami Galaktyki.Amerykańska premiera najbardziej wyczekiwanego filmu Marvela datuje się na 4. maja 2018 roku, jednakże polscy widzowie dostaną ją już tydzień wcześniej. Mimo iż do sieci wypływa coraz więcej materiałów i zdjęć z filmu, to wciąż nie wiemy zbyt wiele na temat roli Hawkeye'a, czyli znanego łucznika z poprzednich części. Najprawdopodobniej zobaczymy go w nowym wcieleniu jako Ronina, ale o tym przekonamy się dopiero 26 kwietnia.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.