Nowy wygląd YouTube dostępny dla wszystkich!

Nowy wygląd YouTube dostępny dla wszystkich!

YouTube cały czas się zmienia, dostosowuje do potrzeb użytkowników i testuje coraz to nowe funkcje. Jakiś czas temu pisaliśmy o jednej z bardziej znaczących zmian, która dotyczyła trybu nocnego. Włączenie go nie było łatwym zadaniem i wymagało poświęcenia kilku minut. Od teraz jednak każdy będzie łatwo i szybko mógł przełączyć się na wybrany tryb. Tryb ciemny to opcja, na którą czekaliśmy bardzo długo. Już wcześniej można było włączyć ją przy pomocy specjalnej wtyczki do przeglądarki lub  komendy, która również to umożliwiała. Teraz nie potrzebujemy ani wtyczki, ani komendy, aby cieszyć się poniższym obrazem na naszym komputerze:Jak włączyć nową wersje YouTube? Wystarczy jedynie wejść na stronę youtube.com/new i kliknąć w okienko "wypróbuj teraz". Po wykonaniu tych czynności zostaniemy automatycznie przeniesieni do odświeżonego serwisu. W każdym momencie możemy przywrócić stary wygląd.

Nie jest to jednak jedyna nowość, która została przygotowana przez YouTube. Układ strony również uległ poprawie i stał się teraz bardziej przejrzysty, a dzięki temu korzystanie ze strony jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zmianie uległa też strona główna. Szare tło zostało zastąpione białym, podpisy filmów z niebieskich zrobiły się czarne, a miniatury są większe.Oprócz poprawy wyglądu, poprawiła się także funkcjonalność serwisu. Nowa wersja opiera się na zupełnie szybszej technologii. Jak informuje nas Google, w praktyce oznacza to, że filmy będą ładować się teraz w mgnieniu oka i będą coraz rzadziej zawieszać się.

 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.