Padł nowy rekord oglądalności transmisji na Twitchu!

Padł nowy rekord oglądalności transmisji na Twitchu!

Podczas ostatniej transmisji Twitch prowadzonej przez hiszpańskiego szefa organizacji Heretics — Davida „TheGrefga” Martineza — oglądalność skoczyła do absurdalnej liczby. Ponad 2 miliony widzów z zaciekawieniem oglądało prezentację nowej skórki do Fortnite.


David Martinez przebił premierą swojej skórki wszystkie poprzednie rekordy platformy Twitch. Wyniki takie jak ten uzyskany dwa lata temu przez Ninję (który swoją drogą grał wtedy właśnie w Fortnite wspólnie z raperami Post Malonem i Drakem) czy poprzedni rekord należący do finału CS:GO Major Eleague — w tej chwili wydają się po prostu śmieszne.Wygląda na to, że nowy rok przywitał nas gromką salwą niespodzianek. Wokół samego Twitcha wciąż jest gorąco po nagłym usunięciu emotki PogChamp, która następnie została podmieniona na... inne.

Czy prezentacja nowej skórki do Fortnite z wizerunkiem Hiszpana zasłużyła na tak duży wynik? Na to musicie odpowiedzieć sobie już sami. Mimo wszystko transmisja ta na pewno przejdzie do historii, a sama gra może na tym zyskać.

Poniżej możecie obejrzeć omawianego skina (min 2:20):


Oglądaliście stream „TheGrefga”? Piszcie!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.