Nowy projekt Włodka Markowicza!

Nowy projekt Włodka Markowicza!

Głosy na temat tego, iż na YouTube nie pojawia się już prawie nic wartościowego słychać coraz częściej. Oczywiście można się z tym twierdzeniem zgadzać bądź nie zgadzać, lecz na pewno nie można odrzucić faktu, że treści z merytorycznym przesłaniem na naszej polskiej scenie są publikowane - chociażby u Włodka Markowicza, który ruszył z nowym, ciekawym projektem.
Duża część osób kojarzących tą postać z serii Lekko Stronniczy z pewnością zauważyła jak nagrywane przez nią materiały na przestrzeni czasu się diametralnie zmieniły. Pierwsze filmy jakie Włodek Markowicz publikował na swoim nowym kanale stanowiły swego rodzaju podróż w przeszłość - dotyczyły one chociażby powrotu do starych gier wideo i lekko zapomnianych już technologii.Tymczasem tematy jakich podejmuje się twórca zazwyczaj są poważne i dotyczą ludzkiego życia i problemów, jakich każdy z nas podczas niego doświadcza. Nie inaczej jest w przypadku kompletnie nowej serii, której pierwszy odcinek ujrzał wczoraj światło dzienne. Nie możemy sztywno określić czego ona dotyczy, bo sądząc po tytule będzie ona podzielona na kilka odcinkowych rozdziałów, z których każdy dotyczyć będzie zgoła odmiennego zagadnienia. Premierowy materiał to jednak zagłębienie się w częsty problem uciekania od problemów na jakie napotykamy się każdego dnia. Cały klip nagrany jest w iście klimatycznej krakowskiej scenerii, co tylko dodaje mu powagi. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć to zapraszamy poniżej. 

Co sądzicie o nowej serii Włodka Markowicza? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg

Stało się! Gigantyczna transakcja Disney'a, która wstrząśnie rozrywką na świecie