Nowy makijażowy challenge hitem wśród YouTuberek!

Nowy makijażowy challenge hitem wśród YouTuberek!

Na YouTube ciągle powstają nowe trendy, nowe pomysły na odcinki i to bardzo dobrze, bo czasem potrzeba takiego urozmaicenia, bez tego filmy byłyby nudne. Również wśród damskiej części użytkowniczek tej platformy znajdziemy bardzo różnorodne formy odcinków. Na przykład wśród YouTuberek beauty dość dużą popularnością cieszą się naprawdę różne makijażowe challenge. Chcecie dowiedzieć się na czym polega nowy ,,MARK.up challenge" i jakie YouTuberki się w niego zaangażowały?


MARK.up challenge ma na celu pobudzanie kreatywności, a jego temat przewodni brzmi "kto powiedział, że nie możesz?". Jego zasady są dość proste - mianowicie, dziewczyny muszą stworzyć makijaż tylko w pięciu, dowolnych kolorach. Ilość użytych kosmetyków nie ma znaczenia, liczą się po prostu barwy. Jest to szansa na stworzenie czegoś bardzo oryginalnego, własnego i nietypowego. Pomysł na challenge został zainicjowany przez markę AVON. W tę akcję zaangażowała się między innymi polska mistrzyni makijażowych challenge'y, czyli Karolina z kanału StylizacjeTV. Koniecznie obejrzyjcie jej filmik, aby dowiedzieć się jakich barw użyła i co z tego stworzyła!Oprócz niej, jakiś czas temu, w formie zdjęcia na Facebooku i Instagramie w challenge'u wzięła udział kolejna polska masterka w kwestiach beauty - Red Lipstick Monster. Ewa postawiła na róże i pomarańcze co z resztą możecie sami zaobserwować.Ciekawi jesteśmy kto jeszcze zaangażuje się w tą akcje i jakie będą kolejne pomysły dziewczyn na makijażowe challenge! A może Wy słyszeliście o jakimś nowym trendzie? Albo znacie jeszcze jakąś YouTuberkę, która także zaangażowała się w MARK.up challenge? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.