Nowy klip Szparagów – Internetowy LoveSong!

Nowy klip Szparagów – Internetowy LoveSong!

Karolina i Natalia z kanału „Szparagi” są z pewnością wszystkim dobrze znane. Publikowane przez dziewczyny SzpaRAPY osiągają duże sukcesy i zbierają ogromną ilość wyświetleń. W większości dotyczą one wokalnych starć między popularnymi postaciami z bajek lub książek. Jednak pomysłów na nowe utwory, troszkę w innym stylu, oczywiście nie brakuje. Najlepszym na to dowodem jest najnowszy klip Szparagów, Internetowy LoveSong, który należy już do świeżej formy na kanale - SzparUP!


Ta inicjatywa planowana była już od dłuższego czasu, a Karolina i Natalia wspominały o niej przy każdej, możliwej okazji. Widać, że są dumne z nowej produkcji i nie ma się co dziwić. Czym jednak różni się ona od poprzednich utworów Szparagów? Internetowy LoveSong to przede wszystkim inny rodzaj muzyki, niż ten, w którym śpiewały wcześniej. W utworze słyszymy więcej elektronicznych brzmień, dziewczyny odeszły także od formy „muzycznej bitwy”, a skupiły się bardziej na wzajemnym uzupełnianiu swoich wokali. Profesjonalnie wykonany teledysk oraz bardzo dobra gra świateł dodały odpowiedniego, imprezowego klimatu. Również stylizacje, makijaże, przygotowań było naprawdę sporo, co wymagało także dużej ilości czasu. Zobaczcie sami efekty tej pracy!
Co ciekawe, utwór Internetowy LoveSong był tworzony we współpracy z innymi, znanymi twórcami Youtube. W teledysku wystąpili Człowiek Warga, Lisie Piekło, Marco Kubiś oraz Łuki Gie. Szansę udziału w kręceniu klipu mieli także widzowie kanału Szparagi. Oczywiście ta część z nich, która przekroczyła już magiczny próg osiemnastego roku życia, lub grupa 16+, ale po okazaniu zgody rodzica. Podobno nowy utwór Karoliny i Natalii to zapowiedź czegoś większego, nad czym dziewczyny pracują już od dłuższego czasu. Czyżby miała to być ich pierwsza płyta? Jeżeli tak, to już nie możemy się doczekać!


"Internetowy Love Song" już na kanale! 👸🏼👸🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kontakt: [email protected] (@szparagi)


Coraz bliżej...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kontakt: [email protected] (@szparagi)


Jakieś czary dla @szparagi #aerobik #cardio


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lisie Pieklo (@lisiepieklo)


Takie tam z planu Szparaków xD @szparagi @karolinapielesiak @nataliiaszymaniec

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Człowiek Warga (@programzdupy)A jak wam podoba się klip Internetowy LoveSong? Lubicie tę formę muzyczna, którą zaprezentowały Szparagi? Piszcie swoje opinie w komentarzach!