Nowy Kangurek Kao z oficjalną premierą!

Nowy Kangurek Kao z oficjalną premierą!

Kangurek Kao oficjalnie powrócił! Po 17 latach kultowa gra z kangurem w rękawicach bokserskich zawitała dziś na PC, konsolach PlayStation, Xbox czy Nintendo Switch. Gra dostępna jest także w polskiej wersji językowej.


Najnowsza gra studia Tate Multimedia, czyli twórcy poprzednich części Kangurka Kao, skupia się na poszukiwaniach siostry kangura z rękawicami bokserskimi. W ramach rozrywki zwiedzamy różne części świata, gdzie musimy wykonać wybrane zadania oraz walczyć z przeciwnikami. Kangurek Kao jest typową platformówką dla fanów gier zręcznościowych, jednak grupą docelową tytułu są raczej młodsze osoby, co przekłada się na dość prostą, ale przyjemną rozgrywkę.

Jeśli jesteście ciekawi recenzji nowego Kangurka Kao, który dziś doczekał się swojej oficjalnej premiery, zachęcamy was do obejrzenia materiału na kanale arhn.eu:Na ten moment platformy cyfrowe nie udostępniły produkcji, a samą grę można nabyć w wersji pudełkowej. Dajcie znać, czy zagracie w nowego Kangurka Kao!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.