Nowy Kangurek Kao na pierwszym gameplay'u

Nowy Kangurek Kao na pierwszym gameplay'u

W wakacje zapowiedziano nową odsłonę Kangurka Kao. Dopiero teraz do sieci trafił pierwszy materiał prezentujący faktyczną rozgrywkę. Trzeba przyznać - gra wygląda naprawdę świetnie!


Kangurek Kao to dla wielu osób niewątpliwie gra dzieciństwa. Ukazała się na rynku ponad dwadzieścia lat temu za sprawą polskiego studia Tate Multimedia. Deweloperzy postanowili sprawić fanom niespodziankę i kilka miesięcy temu zapowiedzieli zupełnie nową odsłonę produkcji.

Ma ona zadebiutować w przyszłym roku i stanowić rozszerzenie znanych już przygód Kao. Do tej pory osoby odpowiedzialne za pozycję raczej nie były hojne w kwestii udostępniania materiałów nagranych na silniku gry. To się właśnie zmieniło.Do sieci trafił oficjalny teaser nowego Kangurka Kao przedstawiający kilkanaście sekund rozgrywki. Możemy na nim zauważyć niewielki fragment jednej z map, animację skakania oraz biegania, a także główną postać. Całość prezentuje się naprawdę solidnie, klimatycznie i - co najważniejsze - przywodzi na myśl dzieciństwo.

Nie da się bowiem ukryć, że to głównie do wielbicieli marki chcą trafić deweloperzy. Nie pozostaje więc innego jak oczekiwać na kolejne wieści dotyczące gry. Te powinny się pojawiać teraz coraz częściej.

 

Co sądzicie o nowym Kangurku Kao? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.