Nowy kanał o rozwoju i monetyzacji YouTube. Poznajcie Videokrację!

Nowy kanał o rozwoju i monetyzacji YouTube. Poznajcie Videokrację!

Tworzysz lub chcesz tworzyć treści na YouTube? Poznaj Videokreację, czyli kanał, który pokaże ci jak robić to dobrze. Konkretne porady dotyczące nagrywania, odpowiedzi na nurtujące pytania czy wskazówki dotyczące zarabiania w serwisie. Wszystkiego dowiesz się oglądając kanał Maćka Wróblewskiego współtworzony z Allegro Polecam, o którym przeczytasz więcej w tym wpisie. 


Zawód YouTubera dla wielu wydaje się pracą marzeń, metodą na osiągnięcie życiowego sukcesu, a jeszcze dla innych sposobem na realizację innych, często pobocznych celów. Niezależnie od motywacji prowadzenia kanału w serwisie, wymagania widzów stale rosną. Żeby dziś osiągnąć sukces na YouTube, musimy naprawdę znać się na rzeczy. Tu z pomocą przychodzi Videokracja, nowy kanał YouTube założony przez Allegro oraz Maćka Wróblewskiego.

Videokracja to założony w czerwcu tego roku kanał we współpracy z Allegro Polecam, który skierowany jest do osób chcących prowadzić lub prowadzących już działalność na YouTube. Jago autorem jest Maciek Wróblewski, który na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia w branży wideo, dzieli się z widzami istotnymi kwestami dotyczącymi pracy nad produkcją filmów czy prowadzeniem kanału w serwisie.

Videokracja - odcinki na kanale publikowane są we wtorki o godzinie 18:30


Maciek w swoich materiałach opowiada o tym, jak działa algorytm rekomendacji treści YouTube, jakiego sprzętu warto używać do nagrywania filmów, jak analizować najważniejsze dane statystyczne udostępniane przez YouTube, czy też jak zarabiać poprzez działalność na platformie. Wszystko to przygotowane w profesjonalny, ale zarazem zrozumiały dla początkujących osób sposób. Dodatkowo, niektórym poradnikom towarzyszą eksperci w danym temacie, którzy poszerzają istotne zagadnienia o interesujące i przydatne rady. Na kanale wystąpili już m.in. Arlena Witt, Dominik Szarek, Karol Modzelewski czy Tomek Rożek.Oprócz publikacji filmów o charakterze poradnikowym, Videokracja to także wywiady z interesującymi i znanymi twórcami YouTube, którzy dzielą się swoimi metodami na sukces. To właśnie takie osoby wiedzą w praktyce jak pracować i z czym mierzyć się, aby od kilkuset wyświetleń dojść do wielomilionowych wyświetleń pod filmami i setek tysięcy subskrybentów. Do tej pory na kanale Maćka pojawiły się już rozmowy m.in. z G.F. DARWIN (900 tys. subskrypcji) czy Cyber Marianem (1,3 mln subskrypcji).Na koniec warto wspomnieć, że nowe odcinki na kanale publikowane są w każdy wtorek o godzinie 18:30. Mała porada - publikacja w godziny inne niż pełne sprawia, że mamy mniejszą konkurencję w momencie publikacji. Nie pozostaje nam zatem już nic innego, jak zachęcić cię do subskrypcji Videokracji na YouTube, aby nie przegapić kolejnych wartościowych materiałów. Rady Maćka zalecamy oczywiście zastosować w praktyce, a kto wie, może to ty zasiądziesz kiedyś na kanapie Videokracji w roli gościa oraz twórcy, który osiągnął sukces na YouTube?

Chcesz dodatkowo otrzymywać mailowe powiadomienia i być na bierząco z radami od Videokracji? Zapisz się do newslettera kanału klikając tutaj

Artykuł przygotowany w ramach współpracy komercyjnej

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.