Apple przedstawiło następce iPhone 7 oraz... prawdziwą rewolucję!

Apple przedstawiło następce iPhone 7 oraz... prawdziwą rewolucję!

Od godziny 19 trwa konferencja Apple, gdzie w najnowszej siedzibie giganta przedstawiane są nowości przez najważniejsze osoby firmy z Doliny Krzemowej. Na prezentacji przedstawiono najnowszą serie zegarków Apple Watch, Apple TV i finalnie najnowsze modele iPhone.


SPRAWDŹ POLSKIE CENY NAJNOWSZYCH MODELI iPhone! KLIKNIJ TUTAJ. 


Na początku przedstawiono nam kontynuacje serii iPhone. Najnowsze iPhone 8 oraz 8 plus, które przypominają ich poprzedników. 6 rdzeniowy procesor, o 25% głośniejszy smartfon od poprzedniego modelu. Dużo zmian w apracie, tzn. filtry w czasie rzeczywistym czy wysokiej jakości video.


Rewolucja na przyszłą dekadę czyli... iPhone X!


Od jakiegoś już czasu było wiadomo, że Apple pracuje nad czymś zupełnie nowym. Modelem, który będzie rewolucją. Dlatego też prezentacja iPhone 8 była tylko przystawką. Jak będzie wyglądać iPhone X?Telefon dostępny w dwóch kolorach, wyświetlacz OLED,  ekran super retina o wymiarach 2436x 1125. Przy odblokowywaniu telefonu używać będziemy najnowszego systemu Face ID, czyli skanowania naszej twarzy. Ryzyko pomyłki to 1 do miliona, a urządzenie rozpozna nas mimo założonej czapki czy okularów. Do lamusa przejdzie touch id, również dlatego, że w modelu iPhone X zabraknie przycisku Home.

Apple stara się też zrobić krok do przodu w animacjach, wprowadzając animoji. Kamera będzie rejestrować ruchy mimiczne naszej twarzy i nagle w naszym smartfonie ujrzymy przykładową pandę, która wykonuje takie same gesty.Bateria w najnowszym modelu będzie trzymać 2 godziny dłużej niż w iPhone 7, co jest dobrą wiadomością. Nowością jest też AirPower, czyli intuicyjne bezprzewodowe ładowanie. Zmienia się także dużo rzeczy w aparacie - filtry w czasie rzeczywistym,iPhone X zadebiutuje dopiero na początku listopada, a model z numerkiem 8 już za 10 dni. Cena? Sami zobaczcie:Jakie macie wrażenia po dzisiejszej prezentacji? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.