Nowy challenge Red Lipstick Monster!

Nowy challenge Red Lipstick Monster!

Ewa z kanału Red Lipstick Monster skutecznie udowadnia nam, że programy typu „beauty” wcale nie muszą być nudne i monotematyczne. Nagrywała już vlogi, w których pokazywała Londyn, czy Los Angeles, testowała zarówno drogie, jak i tanie marki kosmetyczne oraz pokazywała, jak w prosty sposób samemu zrobić produkty do pielęgnacji ciała. Wczoraj na kanale "RLM" pojawił się także nowy challenge, w którym do wykonania swojego makijażu używa tylko sypkich produktów.


Każda kobieta, podczas swojego codziennego makeup'u, z pewnością korzysta z produktów sypkich oraz płynnych. Naprawdę trudno jest znaleźć sposób na to, żeby pomalować swoje usta czymś co nie jest w postaci płynnej lub stałej. Udało się to jednak Red Lipstick Monster, która pokazała swoim widzom, jak można wykonać pełny makijaż, przy pomocy wyłącznie sypkich kosmetyków. Stosuje przy tym niecodzienne triki, a niektóre produkty są w pełni naturalne.
Najwyraźniej sztuka makijażu jest popisem kreatywności, która nie zna granic. Ewie udało się także stworzyć makeup, który pasuje do każdego koloru tęczówki, co nie jest łatwym zadaniem. Prym wiodły kosmetyki marki Annabelle Minerals, które są zrobione w 100% z naturalnych składników. Najbardziej zaskoczyło jednak wykończenie całości, czyli usta. Twórczyni YouTube pomalowała je różem, który wcześniej nakładała na swoje policzki. Musimy przyznać, że jest to metoda niecodzienna, ale zarazem pomysłowa oraz pozwalająca na zaoszczędzenie kilku lub kilkudziesięciu złotych, które normalnie wydajemy na pomadki i błyszczyki.
W powyższym filmiku możemy również zobaczyć wcześniejsze makijażowe wyzwanie, którego podjęła się Ewa. Nosiło one nazwę „#lipstickmountain challenge”, a chodziło w nim o nałożenie na usta aż stu warstw płynnych pomadek. Efekt był oczywiście bardzo nieestetyczny, a powstałą w ten sposób klejącą się maź, Red Lipstick Monster musiała ściągać mechanicznie, ponieważ nawet płyn micelarny nie dawał jej rady. Ta inicjatywa jest odpowiedzią Ewy na challenge Cristiny z amerykańskiego kanału „Simply Nailogical”, która nałożyła ponad 100 warstw lakieru na swoje paznokcie i tym samym stworzyła tzw. „polishmountain”. Pomysły na zabawę podstawowymi czynnościami upiększającymi naszą urodę są naprawdę coraz ciekawsze i coraz bardziej zaskakujące.
A Wam jak podoba się najnowszy makijaż Ewy? Zrobiłybyście go same? Koniecznie piszcie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl