Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje o kolejnej części Battlefielda. Według informatora wielkimi krokami zbliża się do nas długo wyczekiwany Battlefield Bad Company 3.


Źródłem informacji jest anonimowy Youtuber - AlmightyDaq, który kiedyś zdradził wiele konkretów na temat Battlefielda 1 jeszcze przed jego oficjalną zapowiedzią. Znacząco wpływa to na wiarygodność informacji, według których kolejną odsłoną Battlefielda będzie trzecia część podserii Bad Company.

Z ujawnionych informacji wynika, że akcja będzie osadzona w czasach wojny wietnamskiej, a także już po jej zakończeniu. Gra będzie w pełni oddawała realizm wietnamskich bojów.O kampanii dla jednego gracza jeszcze nic nie wiadomo, ale jeśli chodzi o multiplayer, to w momencie premiery będą dostępne tryby gry takie jak: Podbój, Szturm, Operacje, Dominacja, Drużynowy DM oraz Squad Obliteration przeznaczony dla 10 graczy (5 vs 5). Ponadto zabawa ma być szybsza niż w Battlefieldzie 1 i ma skupiać się na mniejszej skali starć. Z dostępnych klas żołnierzy będą do wyboru: Szturmowiec, Inżynier, Wsparcie oraz Zwiadowca.

Co najważniejsze podobno EA wyciągnęło wnioski z Battlefronta II w kwestii mikropłatności i nie zamierza wprowadzać tak bardzo inwazyjnego systemu rozwoju postaci za prawdziwe pieniądze. Mikrotransakcje będą, ale w mniejszym stopniu, a całość ma przypominać Battlefielda 1. Możemy również liczyć na możliwość zmiany wyglądu żołnierza, jego broni oraz pojazdów.Prawdopodobnie oficjalna zapowiedź Battlefield: Bad Company 3 odbędzie się w przyszłym roku podczas targów E3.

Przypominamy, że od premiery Bad Company 2 minęło już siedem lat, a gra wyszła na PC, Playstation 3 oraz Xbox360. Ta część była bardzo dobrze przyjęta przez graczy i wciąż jest ciepło wspominana, głównie za sprawą ciekawej i humorystycznej kampanii oraz klimatycznego multiplayera. Trzymajmy kciuki, aby informacje potwierdziły się, gdyż to już najwyższa pora wrócić w szeregi "złej kompanii".

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!