Nowe studio Rocka!

Nowe studio Rocka!

Dla każdego zapalonego gracza jedną z najważniejszych rzeczy jest miejsce przy którym spędza czas. Staje się to dla niego swoistym sanktuarium. Dlatego zmiana otoczenia na pewno musi być ciekawym doświadczeniem. Zwłaszcza dla kogoś takiego jak Remigiusz “Rock” Maciaszek.


Wielu z nas jest graczami. Niektórzy grają w gry czysto hobbistycznie, dla innych jest to wciągająca pasja, której potrafią poświęcić wiele godzin, dla innych jest to sposób na życie. Remigiusz Maciaszek zdecydowanie należy do tej trzeciej grupy. Niedawno zmienił swoje stanowisko komputerowe i jak sam wspomina, jeszcze niezupełnie się do niego przyzwyczaił. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej możecie obejrzeć ten film:Nowe studio bez wątpienia będzie dla niego bardziej komfortowe, bo jak sam mówi, teraz może grać i nagrywać, pilnując jednocześnie swojego syna, którego widzi w drugim pokoju przez niewielkie okienko umiejscowione za monitorami. Zachwala też firmę Moico, która dostarczyła mu internet. Jednak Remigiusz nie jest do końca zadowolony z akustyki w pokoju. Problem został już rozwiązany a wczoraj na swoim prywatnym Facebook'u YouTuber zaprezentował pokój po drobnych zmianach. Jak możecie zauważyć, studio zostało wygłuszone a po zagwozdce nie ma śladu. Niestety jak wspomina Remigiusz, "zamysł architektoniczny żony został zrujnowany".


1898114_10209379973967091_3996128247317131946_n


Jak myślicie zmiana miejsca pracy wpłynie jakoś na materiały Rocka? Podoba Wam się jego nowe studio? Napiszcie co o tym myślicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.