Nowe studio i program Sylwestra Wardęgi!

Nowe studio i program Sylwestra Wardęgi!

Profesjonalność kręconych materiałów zależna jest od wielu aspektów, jednakże dwiema najważniejszymi sprawami, związanymi z technikaliami  są - wysokiej jakości sprzęt do nagrywania oraz dobre warunki, w których mógłby zostać on wykorzystany.


Wielu twórców w ostatnim czasie postanowiło zmienić lub zmodernizować swoje obecne miejsce pracy i nagrywania. Podobnie postąpił Sylwester Wardęga znajdujący się obecnie na pierwszym miejscu w zestawieniu polskich YouTuberów. Budował swoje studio już od pewnego czasu, jednak dopiero dzisiaj zaprezentował je w pełnej krasie. Postępy w tworzeniu mogliśmy oglądać na jego snapchacie.


Konstruował je z powodu nadchodzącego programu, który zamierza rozpocząć. Nie ma on jeszcze nazwy, więc jeśli jesteście ambitni i macie ciekawy pomysł, możecie mu podesłać. Sylwester będzie zapraszał do swojego studia osoby związane z social mediami i rozmawiał z nimi na różne tematy dotyczące sytuacji na portalach społecznościowych itd. Nie ominie także wątku YouTuberów i szerokiej gamy tematów z nimi związanych.Prowadzenie rozmów z ludźmi, którzy orientują się w internetowym świecie na pewno pozwoli zrozumieć szeroko pojęte social media i uświadomi nas, jaką drogę trzeba przebyć aby osiągnąć jakikolwiek sukces.


Jak oceniacie wygląd nowego studia Wardęgi i jego pomysł na nowy program? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.