Nowe studio Adrianny Skon

Nowe studio Adrianny Skon

Pamiętacie jak pisaliśmy dla Was o wielkich zmianach jakie ostatnio zaszły w życiu Ady? YouTuberka zdecydowanie dorosła, zmieniła miejsce zamieszkania, a co za tym idzie, automatycznie zaczęła w życiu nowy etap. Tak też stało się z jej kanałem na YouTube, który przeszedł wielką rewolucję. Sami przekonajcie się jak wygląda nowe studio Adrianny!
Jeszcze niedawno pisaliśmy dla Was o wielkiej przeprowadzce Ady Skon do Warszawy, więcej o niej znajdziecie TUTAJ. Teraz, kiedy dziewczyna już praktycznie na dobre zaaklimatyzowała się w nowym środowisku i nowym mieszkaniu, przyszedł czas na jeden z najbardziej nieodłącznych elementów życia YouTubera - czyli podzielenie się dobrymi nowinkami ze swoimi widzami. Ada od początku nie kryła się ze swoją zmianą miejsca zamieszkania, a nawet wręcz przeciwnie, bardzo chętnie wspominała o tym na takich portalach społecznościowych jak chociażby Instagram, gdzie wierni widzowie mogą być na bieżąco z tym co się u niej dzieje.Aby jednak nie pozostawiać w ludziach swojego rodzaju niedosytu i ciekawości, oprócz krótkich wzmianek o przeprowadzce i filmu informacyjnego o samym tym przenoszeniu, Adrianna postanowiła nagrać osobne dwa odcinki dotyczące całego jej nowiutkiego mieszkanka oraz specjalnie przygotowanego pod nagrywanie na YouTube studia. W obu tych filmach idealnie odwzorowane zostało zafascynowanie Ady różem, słodyczą i brokatem. Doskonale widać jak bardzo w nowym mieszkaniu YouTuberka chciała przenieść się do bajkowej krainy pełnej pastelowych kolorów, tęczy i jednorożców. Zdecydowanie taki wystrój wnętrz opisuje "wewnętrzne ja" Adrianny!#work #office #youtube #youtuber #palmtrees #pink #blueyeti 咀�풀�❤️


Post udostępniony przez Adrianna Skoneczna (@adriannaskon)

Skupiając się również na samym studiu, możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że przypadło by do gustu wielu dziewczynom. Pstrokate rażące, neonowe, różowe oraz fioletowe dodatki, na tle delikatnych jasnych ścian i białych mebli tworzą idealnie zestawienie, i zarazem dają wspaniały kontrast, który jak żaden inny będzie pasował do stylu filmów Adrianny. Oczywiście nie ma niczego bez ciężkiej pracy i rozpakowanie tych wszystkich pudeł, jak wydawało się Adzie, trwało dosłownie wieczność i wymagało od niej sporo wysiłku, jednak dla pożądanego i uzyskanego efektu było warto się poświęcić. Najbardziej interesującym dodatkiem i zdecydowanie najbardziej rzucającym się w oczy są różowe flamingi. Nie chcemy jednak do końca zdradzać Wam szczegółów wyglądu nowego studia Ady, sami obejrzyjcie jej nowy film i przekonajcie się w jak genialnych warunkach teraz YouTuberka może pracować nad nowymi odcinkami. Pozazdrościć!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.