Nowe odpowiedzi i nominacje do #DissChallenge2!

Nowe odpowiedzi i nominacje do #DissChallenge2!
Diss Challenge 2 to druga części YouTubowej zabawy, która polega na nagraniu krótkiego utworu - diss'u na innych YouTuberów tym samym nominując ich do wykonania tego samego! Druga edycja została zapoczątkowana prawdopodobnie przez komentarz Merghaniego z prośbą o zrobienie drugiej części tego projektu!

Komentarz:
disschallenge
Gimper przyklasnął temu pomysłowi i 15 października na jego kanale pojawił się film z odpowiedzią Gimpsona na nominację od CookieM, który rzucił wyzwanie również Skyenowi oraz TheNitroZyniakowi. Do tej pory odpowiedział jednak jedynie Gimper  nominując jednocześnie Multiego Kolegę Ignacego, Izaka oraz MCSobieskiego.CookieM:
Gimper:
Z całej czwórki jak na razie rękawicę podnieśli tylko Multi oraz MCSobieski, który odpowiedział w iście wiedźmińskim stylu!

McSobieski:

MultiGameplayGuy:
Sobieski rzucił tym samym wyzwanie Rojowi, JJay Jokerowi i AdBusterowi. Multi natomiast w stylu swojej wcześniejszej twórczości nominował Naruciaka, Stuu oraz Matiaxa i Merghaniego! Czekamy na dalsze zmagania #DissChallenge2! Który utwór ze wszystkich stworzonych do tej pory podoba Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzu!

Miłosz "IFamous" Zduńczuk
avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?