Nowe hobby DEYNN!

Nowe hobby DEYNN!

Wszyscy czasem mamy potrzebę i lubimy wyrazić siebie w jakiś kreatywny, artystyczny sposób. Niezależnie od tego czy robimy to za pomocą rysunków, muzyki, fotografii, czy tak jak DEYNn - makijażu, Świetnie jest rozwijać takie umiejętności. Sami zobaczcie jak te artystyczne robótki wychodzą Maricie i co ją skłoniło do rozpoczęcia zabawy z makijażem!


DEYNN jest osobą bardzo wszechstronną. Korzysta z życia jak tylko może, rozwija swoje umiejętności, pielęgnuje swoje pasje i podejmuje się wielu nowych zajęć, tym samym nie ograniczając się do tego co już dobrze umie. Ostatnio na jej Fanpage, Snapchat i Instagram trafiło kilka zdjęć Marity w przepięknych, bardzo dopracowanych makijażach, które ukazywały jej twarz w zupełnie innym świetle. Niektóre z nich były bardzo urocze, dziewczęce, różowe, upstrzone piegami, a inne bardziej kobiece, dojrzałe, mocne. Sama DEYNN powiedziała na Snapie i wspomniała także na Facebooku, że chyba znalazła sobie nowe hobby. Robienie makijaży według niej to ciekawy, nietypowy zabijacz czasu. Bardzo fajnie, że odnalazła się w czymś takim, i że chce doskonalić swoją technikę. Przy okazji Marita gorąco zachęca nas do kreatywnego spędzania wolnego czasu, do robienia tego co lubimy i szukania pasji, niezależnie od tego z czym będą związane. Tego typu zajęcia potrafią się odstresować i wpływają pozytywnie na nasze różne zdolności. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Doceniam i szanuję 🌸💘 #wsparcie #najwieksze #wy #4


Post udostępniony przez 💪🏼 MARITA SÜRMA (@deynn)


A Wam jak podobają się makijaże DEYNN, i który z nich jest według Was najładniejszy? Dajcie znać w komentarzach. My jesteśmy zachwyceni i czekamy na więcej pozytywnych efektów tej jej nowej zajawki!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Omatkoicórko odpowiadają na ostre komentarze fanów

Maffashion kolejny raz w globalnej kampanii!

Pierwsza wspólna okładka Deynn i Majewskiego

MacademianGirl na okładce InStyle!

Karolina Pisarek i Damian Kordas są parą!

„Sport powinien stać się rutyną!” – Jessica Mercedes o swojej pracy dla marki sportowej