Nowe filmowe profile najlepszych graczy CS:GO

Nowe filmowe profile najlepszych graczy CS:GO

ELEAGUE Major 2017 to już przeszłość, lecz pozwólcie, że wrócimy jeszcze raz pamięcią do tego znakomitego wydarzenia. Wszystko bowiem z powodu, że podczas jego trwania organizatorzy (podobnie jak podczas wielu innych podobnych rangą turniejów) postanowili zaprezentować światu filmowe historie profesjonalnych e-sportowych zawodników. Tym razem pojawiło się cztery takie materiały, a każdy z nich przedstawia wybitnego gracza i jego przebytą, życiową drogę. Wśród wyszczególnionych tym razem osób znalazł się także "NEO" - polski zawodnik drużyny Virtus.pro. 


ELEAGUE Major 2017 to z pewnością turniej, który wzbudził w polskich fanach e-sportu niemałe emocje. Wszystko to spowodowane znakomitą formą zawodników z drużyny Virtus.pro, którzy nie raz udowodnili, że stoją na najwyższym światowym poziomie. W finale niestety pałeczkę przejęli Duńczycy z Astralis (o tym możecie przeczytać tutaj), lecz mimo to możemy mówić o niesamowitym sukcesie "Złotej Piątki". Oby tak dalej!

Zaraz po majorze portal HLTV.org zaktualizował ranking drużyn Counter Strike: Global Offensive. Zespół Virtus.pro awansował o dwie pozycje znajdując się na drugim miejscu - przed nim tylko zwycięzca turnieju, Astralis.

vp

Podczas ELEAGUE Major 2017 organizatorzy w pewnych momentach prezentowali nowo powstałe filmowe historie wybitnych graczy Counter Strike: Global Offensive. Tym razem mogliśmy oglądać cztery takie produkcje - w tym tę, gdzie główną rolę grał zawodnik Virtus.pro - Filip "NEO" Kubski.

Urodził się w Poznaniu. Był spokojnym, pozytywnym dzieckiem, z którym nigdy nie było żadnych problemów. Tak się złożyło, że jego rodzice nie mieli nic przeciwko temu, że spędza czas przy komputerze - widzieli, że jest to jego pasją i ma po prostu do tego ogromny talent. Gdy zaczynał swoją przygodę z Counter Strike grał z rodziną - z ojcem, z bratem. Później rozrosło się o znajomych, lecz Filip i tak umiejętnościami wyprzedzał wszystkich, z którymi przyszło mu grać. Wygrywał swoje pierwsze turnieje aż doszedł do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Po więcej zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału:


Pozostała zaprezentowana trójka to Oleksandr "s1mple" Kostyliev z Natus Vincere, Marcelo "coldzera" David z SK Gaming oraz Danylo "Zeus" Teslenko z Gambit eSports.Co sądzicie o tych czterech przedstawionych filmowych historiach profesjonalnych graczy Counter Strike: Global Offensive?
 


 

 

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych