Nowe cztery kąty Szusz!

Nowe cztery kąty Szusz!

Wiosna to czas wielkich zmian. Poza tym, że pogoda robi się tylko coraz przyjemniejsza, również my się zmieniamy. Z reguły wiosna kojarzy nam się z wielkim sprzątaniem, z odświeżaniem szafy i ogólnie całego mieszkania. Co za tym idzie jest to idealny sezon na remonty i na przeprowadzki. Wiele osób, znanych nam z mediów, dzieli się ostatnio informacjami o zakupie nowych, własnych czterech kątów. Do ich grona należy Szusz, tyle, że ona ma już cały ten etap wprowadzania się i prac remontowych za sobą. Chcecie zobaczyć jak urządziła się YouTuberka?


Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o przeprowadzce GlamPauli. YouTuberka, od momentu gdy tylko odebrała klucze, poświęca swoim przenosinom do nowego miejsca specjalną serię na kanale. Pisaliśmy również o Honoracie Honey Skarbek, która także podzieliła się z nami radosną nowiną o zakupie dwóch nowych mieszkań. Szusz była pierwsza z tej trójki i już w październiku założyła kanał Mieszkamy TV, na którym pojawiły się pierwsze informacje co do jej przeprowadzki. Weronika, mniej więcej 5 miesięcy temu, uzyskała klucze do swojego nowiutkiego mieszkania i uradowana wraz z ekipą remontową zaczęła doprowadzać swój nowy lokal do porządku. Okazało się, że to jednak nie taka prosta sprawa jakby się wydawało, już sam fakt tego, że całe przygotowania trwały aż 5 miesięcy sugeruje nam ile pracy potrzeba na urządzenie takiego mieszkanka od zera i załatwienie wszystkich niezbędnych spraw. Nie obyło się oczywiście bez drobnych problemów i zawirowań, jednakże z pomocą ekipy remontowej, stolarza i przede wszystkim dzięki własnemu zaangażowaniu udało się Szusz wybrnąć z tych kłopotów.Teraz już, po wielu miesiącach ciężkiej pracy mieszkanie jest niemalże gotowe. Pozostało tylko kilka kwestii, które jeszcze YouTuberka i jej partner muszą podciągnąć do końca, ale generalnie mogą już się tam wprowadzić na stałe i na spokojnie wszystko poprawić. Nie chcemy zdradzać Wam zbyt wielu szczegółów co do wyglądu mieszkania, jeśli jesteście ciekawi jak wygląda ono dokładnie to zdecydowanie musicie obejrzeć film podsumowujący przeprowadzkę, który wczoraj trafił na drugi kanał Szusz - Mieszkamy TV.Zachęcamy Was także do obejrzenia wcześniejszych odcinków na tym kanale. Na pewno zaciekawią Was opowieści YouTuberki o poszczególnych etapach przeprowadzki, bo opowiada o tym w bardzo prosty i zrozumiały sposób. A niewykluczone, że kiedyś i Wam przyda się taka wiedza co do przeprowadzek bo nigdy nikt z nas nie wie kiedy będzie chciał albo potrzebował zmienić otoczenie.Jak podoba Wam się mieszkanie Szusz? My osobiście jesteśmy zachwyceni i uważamy, że opłacało się tyle czasu poświęcać na pracę przy tym mieszkanku!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.