Nowe Call of Duty zabierze graczy z powrotem w czasy II wojny światowej

Nowe Call of Duty zabierze graczy z powrotem w czasy II wojny światowej

Najnowsza część serii Call of Duty zupełnie odeszła od korzeni i zabrała nas w podróż, gdzie wojny toczą się nie na Ziemi, lecz w kosmosie. Graczom niezbyt się ten pomysł spodobał, więc twórcy postanowili więcej nie eksperymentować i jak donoszą najnowsze wieści - nowy CoD wróci do czasów II wojny światowej.


Plotki o tym, że nadchodząca odsłona Call of Duty powróci do znanych fanom serii klimatom II wojny światowej pojawiały się już jakiś czas temu. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie drobny przeciek ze strony studia Sledgehammer Games, które odpowiada za właśnie nadchodzącą produkcję. Jego przedstawiciel swego czasu opublikował post na Twitterze, którzy mocno sugeruje, że żadnych prób z futurystycznymi klimatami nie będzie. Warto wspomnieć, że to właśnie powyższa firma była odpowiedzialna za Call of Duty: Advanced Warfare z 2014 r. Gra ta ze względu właśnie na akcję osadzoną w przyszłości nieco od fanów serii oberwała.

Dzisiaj natomiast na portalu Reddit został opublikowany post zawierający kilka grafik promocyjnych właśnie nadchodzącego Call of Duty o podtytule WWII. Są to jednak zupełnie niepotwierdzone informacje, które nie muszą być zgodne z rzeczywistości. Miejmy nadzieję, że jednak mają, bo solidny powrót do korzeniu przydałby się marce z całą pewnością.My, jak zapewne wszyscy fani tej kultowej serii gier wideo, nie możemy doczekać się ujawnienia oficjalnych informacji na temat nadchodzącej produkcji, która według doniesień ma zadebiutować w listopadzie bieżącego roku.

Co sądzicie o najnowszych plotkach odnośnie nowego Call of Duty? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!