Nowe Call of Duty zabierze graczy z powrotem w czasy II wojny światowej

Nowe Call of Duty zabierze graczy z powrotem w czasy II wojny światowej

Najnowsza część serii Call of Duty zupełnie odeszła od korzeni i zabrała nas w podróż, gdzie wojny toczą się nie na Ziemi, lecz w kosmosie. Graczom niezbyt się ten pomysł spodobał, więc twórcy postanowili więcej nie eksperymentować i jak donoszą najnowsze wieści - nowy CoD wróci do czasów II wojny światowej.


Plotki o tym, że nadchodząca odsłona Call of Duty powróci do znanych fanom serii klimatom II wojny światowej pojawiały się już jakiś czas temu. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie drobny przeciek ze strony studia Sledgehammer Games, które odpowiada za właśnie nadchodzącą produkcję. Jego przedstawiciel swego czasu opublikował post na Twitterze, którzy mocno sugeruje, że żadnych prób z futurystycznymi klimatami nie będzie. Warto wspomnieć, że to właśnie powyższa firma była odpowiedzialna za Call of Duty: Advanced Warfare z 2014 r. Gra ta ze względu właśnie na akcję osadzoną w przyszłości nieco od fanów serii oberwała.

Dzisiaj natomiast na portalu Reddit został opublikowany post zawierający kilka grafik promocyjnych właśnie nadchodzącego Call of Duty o podtytule WWII. Są to jednak zupełnie niepotwierdzone informacje, które nie muszą być zgodne z rzeczywistości. Miejmy nadzieję, że jednak mają, bo solidny powrót do korzeniu przydałby się marce z całą pewnością.My, jak zapewne wszyscy fani tej kultowej serii gier wideo, nie możemy doczekać się ujawnienia oficjalnych informacji na temat nadchodzącej produkcji, która według doniesień ma zadebiutować w listopadzie bieżącego roku.

Co sądzicie o najnowszych plotkach odnośnie nowego Call of Duty? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.