Nowa skrzynka w CS:GO! Co trafili YouTuberzy?

Nowa skrzynka w CS:GO! Co trafili YouTuberzy?

Zaledwie dwa dni temu, w nocy z 14 na 15 czerwca, do obiegu trafiła zupełnie nowa seria skin case'ów do gry Counter - Strike: Global Offensive. Noszą one nazwę Gamma Case i na chwilę obecną kosztują ok. 5 euro. Można w nich znaleźć 17 unikatowych wzorów broni oraz 6 skinów do noży. Wszystko prezentuje się następująco:


skins


Weterani otwierania skrzynek zachwycali się nimi tuż po premierze i nie tracąc ani chwili, kupowali je za bardzo wysoką cenę. Przedstawiamy Wam pierwsze na polskim YouTubie openingi Gamma Case'ów! Któż mógłby poszczycić się najlepszym refleksem w tych sprawach, jak nie Izak. To właśnie on, o godzinie 2:28 w nocy, wyposażył się w nowe skrzynki, które wtedy kosztowały około 23 euro, a kluczyki do nich - około 3 euro.
Jednak na tym twórca nie poprzestał. W powyższym filmie obiecał, że za każdy 1000 łapek w górę pod nim, będzie otwierał jedną skrzynkę więcej. Widzowie mieli czas do momentu rozpoczęcia meczu Polska - Niemcy, a zaraz po jego zakończeniu, mieliśmy okazję zobaczyć, w jaki sposób Piotr Skowyrski wydał ponad 1000 euro! Kupno 105 Gamma Casów, nie jest ani tanim ani opłacalnym interesem. Musicie obejrzeć to sami!
Dosłownie kilka minut po Izaku, za opening pierwszych skrzynek z nowej serii zabrał się Nitro. YouTuber zdecydował się na kupno 10 Gamma Casów, na które wydał mniej więcej 300 euro. Sergiusz skupił się bardziej na nowych skinach do noży, ponieważ wzory broni nie przypadły mu aż tak do gustu. Spójrzcie, jak bardzo spełniły się, albo nie, jego oczekiwania.
Następny okazał się SkyeN, dla którego czwartkowa, poranna pobudka, była wielką niespodzianką. Chcąc montować odcinek z poprzedniego openingu, oczom YouTubera ukazała się świeżutka seria skrzynek. Jak wiadomo, nie można przejść koło czegoś takiego obojętnie. Tak powstał materiał z Gamma Case'ami w roli głównej.
Isamu również nie przegapił takiej okazji. Pierwszym filmem na jego kanale, jest dzisiaj opening Gamma Case'ów. YouTuber celował oczywiście w nowiutkie kosy, ale czy to się udało? Sprawdźcie sami, oglądając jego materiał.
A czy Wam udało się już dropnąć jakiegoś dobrego skina? Pochwalcie się w komentarzach!


Joanna Kowalska


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.