Nowa seria w wykonaniu duetu Malczyńskich

Nowa seria w wykonaniu duetu Malczyńskich

Na YouTube istnieje mnóstwo kanałów poświęconych recenzowaniu, czy testowaniu przeróżnych rzeczy. Takich materiałów nie było jednak jeszcze w wykonaniu Dawida i Marcina Malczyńskich, którzy postanowili w końcu zmienić ten stan rzeczy i rozpocząć serię filmów, w których prezentować będą ciekawe i oryginalne przedmioty. Jakie? To jeszcze nie jest do końca sprecyzowane.


Dawid oraz Marcin Malczyńscy to duet dobrze znany na polskiej scenie YouTube. Ich wspólne materiały zazwyczaj osiągają wynik ponad miliona wyświetleń, a poczucie humoru jakim opatrzony jest każdy film przyciąga codziennie nowych widzów. Większość klipów trafia na kanał Marcina, lecz nowa seria, z jaką postanowili ruszyć została wrzucona na kanał drugiego z braci.

Typowy Test to przede wszystkim powiew świeżości i spróbowanie czegoś nowego i dotąd niespotykanego jeśli chodzi o twórczość tej popularnej dwójki twórców. Postanowili rozpocząć serię filmów, w których prezentować będą ciekawe rzeczy pokroju szybkich, wyjątkowych samochodów. Za taki zabrali się przynajmniej w pierwszym odcinku. Postawili na Mitsubishi L200 Monster z 2016 r., czyli przekształconą wersję auta japońskiego producenta. Dostęp do niego uzyskali dzięki Patrykowi z kanału Kameralnie, który zaprezentował pojazd ze wszystkich stron i zabrał chłopaków na drobną przejażdżkę. Przeobrażenie pierwotnej wersji Mitsubishi L200 w Potwora podwyższa jego pierwotną cenę o około 30 tys. - za ten wydatek otrzymujemy jednak coś, czym możemy jeździć praktycznie po większości tras bez większych przeszkód. Na materiale możemy zauważyć, że Dawidowi, jak i Marcinowi takie auto naprawdę się podobało i już zapowiedzieli, że na pewno pojawią się kolejne filmy prezentujące inne samochody - planują także wyprawę na strzelnicę. Premierowy klip z nowej serii chłopaków możecie zobaczyć poniżej:

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.