Nowa seria u Remka - Far Cry 4!

Nowa seria u Remka - Far Cry 4!

W najbliższym czasie, możemy się spodziewać nowej serii na kanale reZigiusza! Będzie nią gra Far Cry 4! Skąd ta pewność? Zaraz wszystko wytłumaczymy.


W dniu wczorajszym (niedziela), Remek zapytał się fanów na swoje oficjalnej i nieupublicznionej przez niego grupie, co mógłby nagrać na swój kanał. Odpowiedzią na to pytanie w wielu przypadkach była właśnie nowa, czwarta część popularnej gry Ubisoftu - Far Cry 4.


Kilka godzin później, zapewne po przeczytaniu komentarzy z postu wyżej, reZi zapytał się wprost czy nie nagrać serii z tej gry.


Komentarzy było ponad 60 i wszyscy doskonale wiemy, jak mogły one brzmieć. To prawdopodobnie właśnie dlatego reZi zdecydował się na pobranie tej gry.


Jak widać, mimo tego, że decyzja o pobraniu Far Cry'a nastąpiła szybko, instalacja już taka nie była. Ponad 31 GB gry do pobrania, musiało trochę trwać. Całe szczęście wszystko się udało i już dziś reZi (pewnie po powrocie ze szkoły), mógł odpalić tę niesamowitą produkcję Ubisoftu! Kolejne zdjęcie wrzucił już na swój fanpage (ok. 650 tys. fanów) i zatytułował je tak:Co Wy na to..?

A w komentarzu sam napisał tak:Jaraaaaam sięęęęęę xDD

Wynika z tego, że już w niedalekim czasie, możemy spodziewać się pierwszego odc. z Far Cry 4! Warto zaznaczyć, że gra ta jest zupełnie inną grą, w porównaniu do dotychczasowych wrzucanych na jego kanał YouTube. Naszym zdaniem, czytając komentarze fanów, łatwo dojść do wniosku, że będzie cieszyła się ona bardzo dużą, żeby nie powiedzieć ogromną popularnością na kanale reZigiusza.


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu