Nowa seria na kanale Izaka!

Nowa seria na kanale Izaka!

Profesjonalny komentator na scenie Counter Strike'a, polski streamer i YouTuber, który jest już na ostatniej prostej do osiągnięcia 1.000.000 subskrypcji, a także były zawodnik w drużynie iNET koxXx z nową ciekawą serią na swoim kanale.


Piotr wrzucił wczoraj na kanał film przedstawiający pierwszy odcinek z serii „CS:GO CHALLENGE”. Jak sam przyznał od dawna chciał zrobić takowe odcinki. Był to urywek ze streama, na którym wszystko się działo. Cała zabawa polega na tym, że to widzowie decydują jak dalej wszystko się potoczy.


Podczas livestream'u Izaka odbyło się głosowanie jaki challenge ma wykonać Piotrek w CS:GO. Większością głosów zostało wybrane to, że YouTuber ma zagrać na padzie od konsoli. Cały sęk w tym, że nie grał na swoim koncie, gdzie jego ranga to Global Elite, tylko na "silverze".


Ku zaskoczeniu poszło mu całkiem nieźle, jaką bronią by nie grał. Szybko opanował całe sterowanie, a z rundy na rundę przeskoczył całą drużynę i znalazł się na pierwszym miejscu z największą ilością fragów.Jak Wam się podoba nowa seria Piotrka? Piszcie w komentarzu jaki challenge ma wykonać w następnym odcinku!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!