"Nowa Fala" Young Multiego w sprzedaży! Będzie wielki sukces?

Na ten dzień fani Young Multiego czekali już od kilku miesięcy. To właśnie dzisiaj swoją oficjalną premierę miała płyta "Nowa Fala", czyli debiutancki album Michała. Co przygotował dla nas twórca?


Już od kilku miesięcy Multi stale podsycał ciekawość fanów i pokazywał im swoją nową twórczość. Michał przeszedł ogromną transformacje, co zobaczyć można między innymi właśnie na jego debiutanckiej płycie.Zainteresowanie płytą od samego początku było ogromne. Po rozpoczęciu przedsprzedaży internetowej strona, na której kupić można było album, przestała działać ze względu na zbyt duże obciążenie serwerów. Pre-order zakupiło ponad 10 tysięcy osób, co pokazało jak wiele fanów Multiego interesuje się jego muzyką.Właśnie dzisiaj (1.12) ruszyła oficjalna sprzedaż płyty "Nowa Fala" w sklepach stacjonarnych. Mimo gigantycznej liczby sprzedanych pre-orderów, niektórzy czekali z zakupem albumu aż do premiery. Twórczość Young Multiego znajdziecie także na serwisach streamingowych takich jak Spotify czy Tidal.

Jakie utwory znajdziemy na płycie? Album liczy aż 19 kawałków w standardowej wersji, a wśród nich znajdują się hity takie jak "Plecak", "Nie wiem", "Diamenty" czy "Kim Ty Jesteś". Osoby, które zakupiły pre-order mogą cieszyć się z dodatkowej, ukrytej piosenki.Pomimo tego, że Multi dziś raczej odpoczywa od ciężkiej pracy związanej z finalnym etapem wydawania płyty, w internecie o premierze jest naprawdę głośno. I to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trudno się w końcu dziwić, zainteresowanie pre-orderem "Nowej Fali" było tak ogromne, że serwery strony wytwórni nie wytrzymywały, a ostatecznie raper pochwalił się ponad 10 tys. sprzedanych egzemplarzy, zanim trafiła ona na sklepowe półki. Wynik ten przewyższył liczby znanych polskich artystów, w tym rapera Palucha i jego najnowszego krążka - "Złotej Owcy". To on mimo swojej wielkiej popularności, pochwalił się podobnym, a nawet nieco mniejszym nakładem.Już w najbliższych tygodniach poznamy pierwsze liczby związane ze sprzedażą "Nowej Fali". Z wielką niecierpliwością będziemy spoglądać na "Oficjalną listę sprzedaży - OLIS", w której Multi może zadebiutować bardzo wysoko. DJ Remo - właściciel wytwórni My Music był skłonny stwierdzić, że Michała zobaczymy na pierwszym miejscu. Czy tak też się stanie? Bardzo byśmy mu tego życzyli!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.