Apple podało nową cenę za wymianę baterii w iPhonie. Jest taniej!

Apple podało nową cenę za wymianę baterii w iPhonie. Jest taniej!

Czarne chmury, które zebrały się nad Apple ze względu na aferę z bateriami, powoli się rozstępują. Pomaga w tym obniżka cen wymiany baterii, która jest rekomendowana przez amerykańskifego giganta. Tutaj pisaliśmy o oficjalnej cenie za wymianę baterii w Polsce, która była większa niż można było się tego spodziewać. Okazuje się jednak, że cena za usługę jest teraz jeszcze mniejsza! 


Promocyjna cena za wymianę baterii w oficjalnym punkcie sprzedażowym Apple obowiązuje modele iPhone'ów od 6 wzwyż. Chodzi konkretnie o te egzemplarze, które nie są już objęte gwarancją producenta.

Pierwotnie usługa ta została wyceniona w Polsce przez iSpot na 149 złotych. Przed obniżką cen za wymianę akumulatora trzeba było zapłacić aż 369 złotych. Jednak w porównaniu do 29 dolarów w Stanach Zjednoczonych polska cena wydawała się odrobinę wysoka.Teraz się to jednak zmieni na korzyść Polaków, gdyż nowa cena usługi wymiany baterii w iPhonie wynosi 129 złotych. Różnica nie jest duża, jednak z korzyścią dla nas, co należy oczywiście docenić. Inną sprawą jest to, że Apple celowo zmniejsza wydajność telefonów i później trzeba wymieniać baterię, co nie jest nikomu na rękę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.