Nowa aktualizacja Sims 4 wprowadziła spore zamieszanie w grze

Nowa aktualizacja Sims 4 wprowadziła spore zamieszanie w grze

The Sims 4 wzbogaciło się właśnie o nową aktualizację. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden błąd, który powoduje, że... podczas Simy - podczas załatwiania się - podpalają toalety.


Niemalże każdy patch do The Sims 4 wprowadza drobne błędy. Jest to wręcz nieuniknione przy tak złożonej produkcji. Na szczęście większość z nich powoduje dosyć zabawne konsekwencje - tak też jest w przypadku najnowszej aktualizacji do gry na PC w wersji 1.63.133.1020.

Część użytkowników zaczęła zauważać, że podczas sikania... Simy zaczynają podpalać toalety. Nie powoduje to żadnych konsekwencji oprócz wyświetlenia zabawnej animacji ognia. Nie wiadomo dlaczego taki problem się pojawił,  lecz najprawdopodobniej jest on związany z... implementacją do produkcji strażaków.

Błąd wyświetlający animację ognia podczas sikania w The Sims 4 l Źródło: Reddit (madmacy421)


Gracze narzekają również na nieco mniej zabawne niedogodności. Jak się okazuje, pojawiły się kłopoty z wczytywaniem zapisów czy działaniem niektórych modyfikacji. Wszystko zapewne zostanie naprawione wraz z najnowszą aktualizacją.

Być może pojawi się ona na serwerach jeszcze dziś, kiedy to premierę ma dodatek do The Sims 4 zatytułowany "Życie Eko".

 

Co sądzicie o najnowszych błędach w The Sims 4? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.