Nitrozyniak zebrał 30 tysięcy złotych, które trafią na charytatywną zbiórkę Friza

Nitrozyniak zebrał 30 tysięcy złotych, które trafią na charytatywną zbiórkę Friza

Dziś na kanale Nitrozyniaka odbyła się spontaniczna transmisja na żywo, której celem było zbieranie pieniędzy na charytatywny cel związany z obecnie panującą sytuacją na świecie. Do pomysłu YouTubera dołączyło się wielu twórców, a zebrana kwota robi wrażenie!


Charytatywna transmisja Nitrozyniaka oraz innych streamerów została zapowiedziana wczorajszego wieczora. Początek streama zaplanowano na dziś, godzinę 18:00.


Inicjatywa wystartowała zgodnie z planem i została przeprowadzona w bardzo ciekawy sposób. Twórcy wcielili się bowiem w nauczycieli oraz uczniów i przeprowadzili wspólne zajęcia, które mimo tego, że były dość chaotyczne, na pewno umiliły widzom czas. Transmisji przyświecał jednak kluczowy cel - prowadzenie zbiórki pieniędzy, które w całości trafią do "skarbonki" utworzonej przez Friza i jego ekipę. Przypomnimy, że to z niej zostanie zakupiony sprzęt dla polskich szpitali, które walczą z pandemią koronawirusa. Więcej o akcji Friza i spółki możecie przeczytać klikając tutaj.Finał spontanicznej akcji okazał się niezwykle udany. Streamerzy w nieco ponad 3 godziny zebrali razem ok. 30 tysięcy złotych, które wkrótce trafią na konto zbiórki. 

Zapis transmisji obejrzycie poniżej. Jeśli natomiast chcielibyście jeszcze wesprzeć zbiórkę Friza na rzecz szpitali, kliknijcie tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.