Nitrozyniak i wyjątkowo szczęśliwy opening skrzynek

Nitrozyniak i wyjątkowo szczęśliwy opening skrzynek

Chyba każdy wie, że w grze Counter Strike: Global Offensive mamy możliwość otwierania skrzynek, w których do wygrania mamy różnej wartości skiny. Tak czy inaczej, każdy zawsze liczy na kosę. Szansa trafienia takiego przedmiotu to według większości statystyk 1:1000. Dziś Nitrozyniak otworzył skrzynki Gamma, które jak mówił zawsze były dla niego szczęśliwe. Jak się później okazało, miał rację!


Gamma Case to skrzynka, z której YouTuber Nitrozyniak dropnął już 3 noże! W najnowszym materiale na jego kanale, znów próbuje szczęścia przy ich otwieraniu. Mimo tego, że Nitro zakupił jedynie 30 skrzynek, dropnął 2 kosy! Jesteście ciekawi jakie? Obejrzyjcie koniecznie jego materiał:
Jeśli obejrzeliście ten odcinek do końca, to wiecie, że nie był to żaden żart! Bagnet i nóż z hakiem (oba w skinie o nazwie "Autotronika") zawitały do obfitego ekwipunku Nitrozyniaka.


Mimo tak dużego szczęścia, nie jest to pierwszy YouTuber, u którego przedmiot specjalny pojawił się kilka razy na jednym odcinku. Mowa tu o materiale Izaka, który do tej pory został obejrzany przez prawie 1 400 000 osób! W openingu tym, Piotrowi przeleciały dwie kosy, a jedną trafił. Blisko było, żeby dokonał on wtedy tego samego, co zrobił dziś Nitro.
Ale Sergiusz także miał nieraz szczęście już wcześniej! Pokazał to między innymi na swoim urodzinowym openingu. Wtedy także dropnął 2 kosy przy otwieraniu 30 skrzynek w jednym odcinku! I to nie byle jakie kosy, bo był to Karambit (Lore) i Nóż z hakiem (Gamma Doppler)  - oba przedmioty fabrycznie nowe!
A Wy mieliście kiedyś takie szczęście przy otwieraniu skrzynek? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.