Nitrozyniak wraca z porannymi vlogami!

Nitrozyniak wraca z porannymi vlogami!

Vlogi to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych formatów na platformie YouTube. Nic dziwnego, widzowie chętnie oglądają podobne materiały swoich ulubionych twórców, z których mogą dowiedzieć się wielu cennych informacji czy poznać go jeszcze bardziej. Do tej formy materiałów wrócił właśnie jeden z czołowych twórców polskiej sceny YouTube - TheNitroZyniak, znajdujący się w górnej części rankingu pod względem ilości subskrypcji w Polsce z ponad 1,2 miliona widzami na koncie. Jak to będzie wyglądało?
Dziś na kanale Nitra pojawił się inauguracyjny film, którym wznawia on po pewnej przerwie kręcenie przez niego porannych vlogów. Podobna seria znajdowała się u niego na kanale już wcześniej, jednak z różnych względów została zawieszona. Teraz ponownie przy okazji np. porannego śniadania czy w dowolnym innym momencie będzie można włączyć jego codzienny, tematyczny materiał.Widzowie Nitra początkowo nie chcieli uwierzyć w powrót regularnej serii, jednak sam twórca zarówno w samym filmie jak i w komentarzach na swoim profilu na Facebooku rozwiewa wszelkie wątpliwości.Tematem pierwszego materiału są roszady w składach związanych z Nitrem drużyn CS:GO. Opowiada on co kierowało nimi przy podejmowaniu takich, a nie innych decyzji, jakie są tego powody etc. Warto zapoznać się z materiałem po resztę szczegółów i komentarz twórcy w tej sprawie.

A czy wy będziecie śledzić vlogi Nitrozyniaka na bieżąco? Może pamiętacie jego poprzednie podobne serie? Piszcie w komentarzach.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.