Nitrozyniak stracił wszystkie kanały na YouTube. Dostał dożywotniego bana

Nitrozyniak stracił wszystkie kanały na YouTube. Dostał dożywotniego bana

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski otrzymał dożywotniego bana na YouTube. Internetowy twórca na ten moment nie ma prawa opublikować żadnego filmu na popularnej platformie.


Sergiusz "Nitrozyniak" Górski prowadzi swoją internetową działalność od niemalże dekady. Przez ten czas zyskał miano jednego z najpopularniejszych polskich twórców. W parze z ogromną widownią szły także liczne kontrowersje - mowa tu choćby o licznych zarzutach dotyczących nękania czy publikowania treści powszechnie określanych jako "nieodpowiednie".

Swego czasu influencer otrzymał permanentnego bana na Twitchu i wiele wskazuje na to, że podobny los spotkał jego działalność na YouTube. Obydwa prowadzone przez niego kanały zostały zablokowane (jak dowiedziała się redakcja portalu Spider's Web - dożywotnio) po wcześniejszym zignorowaniu przez Nitra ostrzeżenia, o którym podobno nie miał pojęcia.

 Sergiusz streścił przebieg całego zajścia na Instagramie:Komentarz do sprawy udostępniło nawet biuro prasowe YouTube (cytujemy za Spider's Web):
YouTube ma jasne Wytyczne dla społeczności, które określają, co jest niedozwolone na platformie. TheNitroZyniak otrzymał ostrzeżenie za przesyłanie treści, które naruszają nasze zasady dotyczące nękania. Spowodowało to zawieszenie uprawnień do publikowania. Podczas tego zawieszenia twórca próbował obejść egzekwowanie zasad i używał innego kanału do publikowania treści, w wyniku czego oba kanały zostały zamknięte.

Nałożone blokady zbiegły się w czasie z publikacją dosyć obszernego materiału opublikowanego na kanale Nie wiem, ale się dowiem pod tytułem "Analiza działalności Nitrozyniaka". Ban został jednak zapewne nałożony za ogólne przewinienia, choć tego raczej nigdy się nie dowiemy.

Co teraz  z działalnością Sergiusza w internecie? Cóż, na razie nic na ten temat nie wiadomo, lecz sam zainteresowany poinformował na Twitterze, że "będzie dobrze". Zobaczymy.

 

Co sądzicie o blokadzie kanałów Nitrozyniaka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.