Nitrozyniak pierwszy raz publicznie mówi o swoim dziecku, dementując żenujące plotki i oskarżenia

Nitrozyniak pierwszy raz publicznie mówi o swoim dziecku, dementując żenujące plotki i oskarżenia

Od kilku dni w internecie krążyły plotki o rzekomym usunięciu ciąży przez dziewczynę Nitra, do której miał ją zmusić YouTuber. Nitrozyniak kilkadziesiąt minut temu opublikował na swoim kanale materiał, w którym rozwiewa wszelkie wątpliwości i pierwszy raz publicznie mówi o swoim dziecku.


Nitrozyniak nigdy nie miał najlepszego wizerunku w sieci, stąd osoby, które chciałyby się wybić w internecie bez problemowo mogły osądzać internetowego twórcę o cokolwiek, stosując zasadę, że 10-krotnie powtórzone kłamstwo staje się prawdą. Wiele filmów, gdzie Nitro musiał te oskarżenia prostować pojawiało się już na jego kanale.

Dzisiaj, Sergiusz postanowił publicznie zmierzyć się z oskarżeniem, jakoby zmusił swoją dziewczynę do aborcji. Twórca przyznał, że ma syna Nikodema, ale nie zamierza wykorzystywać go do promowania swojej osoby.

 

Nie jest łatwe życie ulicznego rapera #pompateam #szef


Post udostępniony przez Sergiusz Górski (@thenitrozyniak)


Przykład żerowania na nieprawdziwych oskarżeniach? Wpisując w YouTube "nitrozyniak" jako pierwsze pojawi nam się... no właśnie, nie wiemy zbytnio jak to nazwać, a pierwsze co to rzucają nam się niecenzuralne słowa, jak można zdefiniować zachowanie pewnego użytkownika YouTube.Pokazany wyżej delikwent, w opisie streamu podający swoje dane jako Paweł Rosa, żenująco i nieporadnie próbuje rozkręcić swój kanał na nieprawdziwym, znieważającym tytule streama, chociaż na transmisji ten temat nie został poruszany ani razu.

 

 

 

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl